Dylan Walsh (Nip/Tuck, Unforgettable, Life Sentence), tekrar eden bir rolle Blue Bloods’ın 10. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Aaron Lazar (Quantico), Fox’un 2019-2020 sezonunda başlayacak yeni dizileri arasında yer alan Filthy Rich’in kadrosuna dahil oldu.

Lazar, Steven Pasquale’nin yerine kadroya katıldı. Steven Pasquale de David Denman‘ın yerine kadroya dahil olmuştu.

Kaynak


Bobby Moynihan

Bobby Moynihan (Me, Myself and I, Saturday Night Live), NBC’nin dizi onayı verdiği Ted Danson‘ın (The Good Place, Fargo, Cheers) başrolde yer alacağı isimsiz komedi dizisinin kadrosuna katıldı.

Ted Danson

Robert Carlock, Tina Fey, Jeff Richmond ve David Miner’ın yapımcılığını üstleneceği dizi, tek kamera yöntemiyle çekilecek. Danson dizide yanlış sebeplerden dolayı Los Angeles Belediye Başkanlığı için yarışan ve sonrasında da seçimi kazanan varlıklı bir iş adamını canlandıracak. Moynihan ise Belediye Başkanlığı ofisinde iletişim direktörü pozisyonunda geçici olarak göreve gelen Jayden isimli bir adama hayat verecek. Yeni belediye başkanımız koltuğuna oturduktan sonra çalışanlarının saygısını kazanmak, başkanlık binasındaki çakal popülasyonunu kontrol etmek ve ergen kızıyla iletişim kurmak gibi birincil problemleriyle uğraşmaya başlayacak.

Kaynak


John Mulaney (Mulaney), Apple TV+’ın yaklaşan dizisi Dickinson‘da Henry David Thoreau‘ya hayat verecek. Ayrıca ünlü rapçi Wiz Khalifa‘nın da birden fazla bölümle diziye konuk olacağı açıklandı.

Kaynak 1

Kaynak 2