Steven Pasquale (Doubt, Do No Harm, Rescue Me), FOX’un yaklaşan draması Filthy Rich‘in kadrosuna katıldı.

Pasquale, David Denman‘ın yerine kadroya dahil oldu.

Kaynak


Kaniehtiio Horn (Hemlock Grove, Letterkenny, Northern Rescue), Zahn McClarnon (Westworld, Longmire, Fargo), Lily Sullivan (Picnic at Hanging Rock, Camp, Romper Stomper) ve David Wilmot (The Alienist, Black Sails, Ripper Street), National Geographic’in yaklaşan draması Barkskins‘in kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Luis Moncada (Better Call Saul, Breaking Bad, Queen of the South), tekrar eden bir rolle Get Shorty‘nin 3. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Toby Schmitz

Toby Schmitz (Black Sails, Newton’s Law) ve Caroline Brazier (Tidelands, Rake), Reef Break’in 7. bölümüne konuk olacaklar.

Caroline Brazier

Kaynak


Jessica Rothe (Mary + Jane, Happy Death Day film serisi), HBO Max’in deneme bölümü onayı verdiği komedi dizisi Delilah‘nın başrol oyuncusu oldu.

Sharon Horgan ve Aisling Bea tarafından ilk olarak Channel 4 için yazılan Delilah, Channel 4’dan dizi onayı alamamış. Kirker Butler tarafından yeniden yazılan senaryo, HBO Max’ten deneme bölümü onayı almayı başarmış. Butler, Horgan, Bea, Clelia Mountford, Dana Honor ve Aaron Kaplan, söz konusu dizinin yapımcıları konumundalar.

Delilah dizisi, isminden de anlaşılacağı üzere Delilah isimli bir kadını merkezine alacak. Hayat değiştiren bir olayın ardından Delilah’nın hayatını yeniden bir araya getirme yolunda attığı ilk adım, gerçek babası olabilecek kendisine tamamen yabancı bir adamla tanışmasını sağlayacaktır. Bu noktada tek soru şudur ki bir insan hayatını geri kazanmaya çalışırken ne kadar zarara yol açabilir?

Kaynak


Evil‘in deneme bölümünde konuk oyuncu olarak yer alan Kurt Fuller‘ın dizide kadrolu oyuncu olarak yer almasında karar kılındığı açıklandı.

Kaynak