John Cusack (High Fidelity, 1408, 2012, Con Air, Serendipity), Amazon’un yaklaşan dizisi Utopia‘nın başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Pablo Schreiber (American Gods, Orange Is the New Black, The Brink), Showtime’ın yaklaşan dizisi Halo‘nun başrol oyuncularından biri oldu.

Schreiber, Master Chief karakterine hayat verecek dizide.

Kaynak


Alison Pill (The Newsroom, The Family), Harry Treadaway (Mr. Mercedes, Penny Dreadful) ve Isa Briones, CBS All Access’in yaklaşan isimsiz Star Trek dizisinin kadrosuna katıldılar.

Kaynak


John Hoogenakker (Jack Ryan, Colony, Boss), tekrar eden bir rolle Castle Rock’ın 2. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Hina Khan, tekrar eden bir rolle DC Universe’ün yaklaşan dizisi Stargirl‘ün kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Adam Ferrara (Rescue Me, Nurse Jackie, The Job), tekrar eden bir rolle CBS All Access’in yaklaşan draması Why Women Kill‘in kadrosuna katıldı.

Ferrara’yı 1960’lı yıllarda geçecek hikayede Ginnifer Goodwin’in karakteri Beth Ann‘in komşusu ve Alicia Coppola‘nın karakteri Sheila‘nın kocası olan Leo karakterinde izleyeceğiz.

Kaynak


Vera Cherny (The Americans, StartUp), tekrar eden bir rolle Queen Of The South’ın 4. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Joanna Cassidy (Odd Mom Out, Call Me Fitz, Body of Proof, Six Feet Under), NCIS: New Orleans’ın 14 Mayıs 2019 tarihinde yayınlanacak olan 5. sezon finaline konuk olacak.

Cassidy, Scott Bakula‘nın karakteri Dwayne Pride‘ın annesini canlandıracak dizide.

Kaynak


Alden Ehrenreich, USA Network’ün Şubat ayında dizi onayı verdiği Brave New World‘ün başrol oyuncusu oldu.

Bu arada dizinin 2020 yılında yayına başlaması planlanan NBCUniversal’ın yeni dijital platformuna transfer olması beklenmekteymiş.

Kaynak


David Thewlis (Fargo, Harry Potter serisi), National Geographic’in yaklaşan draması Barkskins‘in başrol oyuncusu oldu.

Annie Proulx‘un aynı isimli romanından uyarlanacak olan dizinin senaryosunu Elwood Reid kaleme alacak. Reid’e yapımcı koltuğunda Scott Rudin, Garrett Basch, Eli Bush ve David Slade de eşlik edecek. Slade ayrıca dizide yönetmenlik de yapacak.

1600’lü yıllarda Fransa’da geçecek hikayede Yeni Fransa için büyük vizyonları olan varlıklı bir toprak sahibi olan Claude Trepagny karakterine hayat verecek Thewlis dizide.

Kaynak