HBO Europe ve Amazon’dan İspanya yapımı 2 antoloji dizi: En Casa ve Relatos con-fin-a-dos

İki dizi de 3 Temmuz 2020 tarihinde izleyiciyle buluşacak ve 5 bölümden oluşacak. Koronavirüs günleri temalı iki dizinin bölüm süreleri 20 dakikanın altında olacak. Her bölümde farklı oyunculardan farklı hikayeler izleyeceğiz.

En Casa’da bölümler cep telefonuyla çekilmiş. Leticia Dolera, Carlos Marques-Marcet, Elena Martín, Paula Ortiz ve Rodrigo Sorogoyen, dizide yönetmen, senarist ve oyuncu konumundalar. Dizinin yapımcılığını ise Clara Nieto, Eduardo Villanueva ve Sebastian Moguilevsky üstlenmişler.

Bu da dizinin fragmanı:

Relatos con-fin-a-dos ise En Casa’ya kıyasla daha profesyonel bir iş gibi görünüyor. Cecilia Gessa ve Álvaro Longoria, dizinin yaratıcıları konumundalar.

Selftape isimli romantik komedi türündeki ilk bölümün oyuncu kadrosunda Sara Sálamo (Costa del Sol), Francisco ‘Isco’ Alarcón ve Chiqui Fernández (Alta Mar) yer alıyor. Yönetmenliğini ise Álvaro Fernández Armero üstlenmiş.

Emparedados isimli gerilim türündeki 2. bölümün başrollerini Manuela Velasco (Velvet) ve Rafa Castejón paylaşıyor. Yönetmenliğini Fernando Colomo üstlenmiş.

El Aprendiz isimli komedi türündeki 3. bölümün başrollerini Álvaro Rico (Elite, Velvet Colección) ve Carlos Bardem (Club de Cuervos, The Son) paylaşıyor. David Marqués ise bölümün yönetmenliğini üstlenmiş.

Finlandia isimli romantizm temalı bölümün başrollerini Clara Mendez-Leite ve Alberto Ammann (Mars, Narcos) paylaşıyor. Miguel Bardem, bölümün yönetmeni konumunda.

Gourmet isimli gerilim türündeki 5. bölümün oyuncu kadrosunda ise Luis Tosar (Celda 211, Mientras Duermes), Nur Al Levi ve María Luisa Mayol bulunuyor. Yönetmenliğini Juan Diego Botto üstlenmiş.

Bu da dizinin fragmanı: