25 Eylül’de ilk kez gerçekleştirecek ve 3 saat sürecek “TUDUM: Hayranlara Yönelik Küresel Netflix Etkinliği”nin programının tamamı açıklandı.

Etkinliğin ilk saatini, komedyen Lilly Singh sunacak. Bu bölüm, yeni soygun filmi Red Notice’den özel bir klip, Bridgerton ve Ozark dizilerinin son sezonlarından özel ilk bakış materyalleri ve özel bir Stranger Things sürprizi içeriyor.

Baş Aşağı Dünya’dan yayına katılan Stranger Things yıldızları Finn Wolfhard ve Caleb McLaughlin ikinci saati sunacak. Hayranlar ikinci saatte The Sandman, Vikings: Valhalla ve Cobra Kai 4. Sezon’a ilk bakış materyallerini ve yeni Extraction filminin tanıtımını izleyebilecekler. Bunların yanı sıra Cowboy Bebop’ın açılış jeneriğine göz atma şansı da yakalayacaklar. Ayrıca Netflix Pazarlama Direktörü Bozoma Saint John’un moderatörlüğünde düzenlenen bir panelde Charlize Theron, Regina King, Zazie Beetz ve diğer birçok Netflix aksiyon yıldızını dinleyebilecekler.

Üçüncü ve son saatin sunuculuğunu ise Bridgerton’dan Nicola Coughlan üstlenecek. Bu son bölüm, Emily in Paris 2. Sezon’un ilk tanıtım fragmanı ve ilk yayın tarihi açıklaması, The Crown’ın yeni kraliçesinden özel bir karşılama mesajı, Don’t Look Up adlı yeni filmden özel bir klip, The Umbrella Academy’nin oyuncularıyla kamera arkası videosu, Ölüler Ordusu’nun öncesini konu alan Hırsızlar Ordusu adlı filmin ilk fragmanı ve The Witcher’dan daha önce yayınlanmamış materyaller ve flaş haberler gibi öne çıkan anlara sahne olacak.

100’den fazla dizi, film ve stand-up gösterisini temsil eden en büyük yıldızlarımız ve yaratıcılarımızdan 145’i aşkın isim, özel içerikler ve daha önce hiç yayınlanmamış videolarla dolu bu heyecan verici gün için sanal sahnedeki yerlerini alacak.

Netflix’te bir dizi veya film izlediğinde duyduğun ilk sesten ilham alan TUDUM, ilk küresel hayran etkinliğimiz.  Hedefimiz ise oldukça basit: Dünya genelindeki Netflix hayranlarını eğlendirip onurlandırmak.

Nasıl İzlenir?

Sanal etkinliğin canlı yayını Pasifik saatiyle 09.00 / Doğu Yakası saatiyle 12.00 / Greenwich saatiyle 16.00 / Türkiye saatiyle 19.00 / Japonya ve Kore saatiyle 01.00’de başlayacak. Etkinlik, Netflix’in YouTube kanalının yanı sıra Twitter, Twitch ve Facebook üzerinden tüm dünyada izlenebilecek.

Etkinlik öncesinde belirli kanallarda, Kore ve Hint yapımı diziler ile filmlerin yanı sıra heyecan verici anime içeriklere odaklanan özel etkinlikler Pasifik saatiyle 05.00 / Doğu Yakası saatiyle 08.00 / Greenwich saatiyle 12.00 / Türkiye saatiyle 15.00 / Japonya ve Kore saatiyle 20.00’de başlayacak.

Bizi Neler Bekliyor?

Üç saatlik TUDUM etkinliğine 145’ten fazla yıldız ve 100’ün üzerinde dizi ve film tanıtımı yer alacak. Bunların arasında yeni sezonlarıyla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Stranger Things, Bridgerton, The Witcher, La Casa De Papel ve Cobra Kai gibi en popüler dizilerimizin yanı sıra Red Notice, Don’t Look Up, Extraction, The Harder They Fall ve The Old Guard gibi filmler de yer alacak.

Hayranlar, interaktif paneller ve sohbetler sırasında flaş haberleri öğrenecek ve ilk bakış videolarını, yeni fragmanları ve özel klipleri izleyebilecek. Etkinliğe Netflix yapımlarından tanıdığımız yıldızlar ve yaratıcılar katılacak. (Tam programı aşağıda inceleyebilirsin.)