Maria Luiza (Malu)

Dünya genelinde orijinal diziler yapmaya devam eden Netflix, 3% ve Samantha!‘nın ardından yeni bir Brezilya yapımı orijinal dizi ile daha izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor: Coisa Mais Linda (İngilizce adıyla: Most Beautiful Thing)

İlk sezonu 7 bölümden oluşacak olan Coisa Mais Linda, romantizm ögeleri içeren eğlenceli bir dönem draması olacak. 1960’lı yıllarda Rio de Janeiro’da geçecek olan hikaye, özgür bir hayat arayışı içerisinde olan birbirinden farklı özelliklere sahip 4 kadından oluşan bir grubun kişisel yolculuklarını izleyiciye aktaracak.

Hikayemizin ana kahramanı Maria Luiza, eşinin restoran açma hayalini gerçekleştirmek üzere eşiyle birlikte Sao Paulo’dan Rio de Janeiro’ya taşınmış bir süre önce. Eşinin ellerindeki tüm birikimle birlikte ortadan kaybolmasının ardından evini bir bossa nova kulübüne dönüştürecek ve bağımsız bir kadın olarak kendini göstermeye başlayacak Maria Luiza.

Müzik, eğlence, yeni dostluklar, yeni aşklar…

Lígia

Maria Luiza (Kısa adıyla: Malu) karakterine Maria Casadevall hayat verecek. Maria’nın çok güzel bir sesi olan çocukluk arkadaşı Lígia rolünde 3% dizisinden hatırlanabilecek Fernanda Vasconcellos karşımıza çıkacak. Söz konusu dört kadından üçüncüsü olan Adélia karakterini Pathy Dejesus canlandıracak. Modern ve bağımsız bir yazar olan Thereza karakterinde ise Mel Lisboa‘yı izleyeceğiz.

Adélia

Thereza

Kadroda ayrıca Thaila AyalaLeandro Lima ve Ícaro Silva gibi isimler de yer alacak.

Thaila Ayala

Leandro Lima

Ícaro Silva

Dizinin yaratıcıları ise Heather Roth ve Giuliano Cedroni. 22 Mart 2019 tarihinde izleyici ile buluşacak olan Coisa Mais Linda’nın fragmanı da bu:

Türkçe altyazılı fragmanına da şuradan ulaşabilirsiniz.