Starz’ın yaklaşan draması Insomnia‘dan poster paylaşıldı:

Aksiyon, macera ve gerilim öğelerini harmanlayan dizinin konusu kısaca şöyle:

Dizi, bir hayatta kalma oyunu oynamak üzere zorlanan bir grup yabancıyı merkezine alıyor. Hayatta kalıp oyunu kazanan kişi, 10 milyon dolarlık büyük ödülün sahibi olacak. Kendilerini bu amansız oyunun içinde bulan 20 yarışmacı ya öldürecekler ya da ölecekler. Yarışmacılarımızın oyun alanı Moskova sokakları. Yarışmaya başlamadan önce tüm yarışmacılara bir zehir enjekte ediliyor. Eğer uyurlarsa ölecekler. Ayık kalmak, hayatta kalmak ve oyunu kazanmak. İşte tüm mesele bu!

Sezon finalinde kazanan belli olacak. Eğer 2. sezon onayı alırsa farklı bir şehirde farklı karakterlerle yeni bir hayatta kalma oyunu bizleri bekliyor olacak.

Dizinin yaratıcısı, Siberia’nın yapımcılarından Slava N. Jakovleff. Estonyalı Jakovleff, dizinin mutfağında yazar, yönetmen ve yapımcı olarak yer alacak. Michael OhovenPhyllis LaingEfim Lyubinskiy ve Richard Beattie yapımcı koltuğunda; Ilya Kulikov ise yazar masasında Jakovleff’e eşlik edecek.

Kadroda Shaun Sipos (Melrose Place, Life Unexpected, The Vampire Diaries), Dylan Everett (Pure), Pasha D. Lychnikoff (Shameless, Bent), Alex JayIngeborga Dapkunaite (Okkupert), Alex Mallari Jr. (Dark Matter), Matthew Bennett (Battlestar GalacticaTotal Recall 2070, Orphan Black), Erica Carroll (When Calls the Heart, Supernatural), Al Sapienza (Shoot the Messenger, Game of Silence, Ascension), Sabina Akhmedova (Siberia) gibi isimler var.

Insomnia’nın 2018 yılı içerisinde izleyici ile buluşması planlanıyor. Bu da fragmanı: