Son dönemde atak yapan dijital platformlardan YouTube Red’den yeni bir dizi geliyor: Youth & Consequences

Komedi drama türündeki dizi feminizm, cinsel kimlik, dijital çağda ergen olmak, yaşam ve ölüm hissiyatı gibi konulara cesurca yaklaşacak. Okulda herkesin yerinde olmak istediği kız olan Farrah Cutney karakterini merkezine alacak. Söz konusu karakter YouTube fenomenlerinden Anna Akana tarafından canlandırılacak. Oyun alanının efendisi, sakin bir iş bitirici ve u dönüşlerinin kraliçesi olarak nitelendirilebilecek Farrah karakteri artık kontrol edemediği bir dedikodu fırtınasının merkezinde kalır ve hikaye başlar.

Anna Akana‘ya dizide Kara Royster (Faking It, Pretty Little Liars, The Fosters), Sean Grandillo (Scream, The Real O’Neals), Savannah Jayde (Cassandra French’s Finishing School), Katie SarifePiper Curda ve Sophie Reynolds gibi isimler eşlik edecek. 

Desperate Housewives dizisi yıldızlarından Marcia Cross ve The Art of More dizisinden tanıdığımız Cary Elwes de kadroda yer alacak.

Grey’s Anatomy’nin yapımcılarından Mark Gordon‘ın yapım şirketinden çıkma Youth & Consequences’ın 8 bölümden oluşacak olan ilk sezonu 7 Mart 2018 tarihinde izleyici ile buluşacak.

Bu da dizinin fragmanı:

Kaynak