11 Mayıs 2019 Cumartesi

CBS

Ransom, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.3’e yükselmiş.


12 Mayıs 2019 Pazar

FOX

The Simpsons, geçen haftaya göre 0.2’lik bir kayıp yaşayarak, 0.5’lik bir izlenme oranı ile 30. sezonuna noktayı koymuş. Bugüne kadarki en düşük reytingi.

Bob’s Burgers, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak, 0.6’lık bir izlenme oranı ile 9. sezonuna noktayı koymuş. Bugüne kadarki en düşük reytingi.

Family Guy, geçen hafta olduğu gibi 0.7’lik bir izlenme oranı tutturarak 17. sezonuna noktayı koymuş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

The CW

Supergirl, son 7 haftada olduğu gibi 0.3’lük bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş. Haftaya 4. sezonuna noktayı koyacak.

Charmed, son 7 haftada olduğu gibi 0.2’lik bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş. Haftaya ilk sezonuna noktayı koyacak.

NBC

Good Girls, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.4’e düşmüş. Bugüne kadarki en düşük reytingi.

CBS

İki bölüm üst üste yayınlanan The Red Line, geçen hafta olduğu gibi 0.4’lük bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş. Haftaya yine çift bölüm ile ilk ve muhtemelen son sezonuna noktayı koyacak.

NCIS: Los Angeles, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.6’ya yükselmiş. Haftaya 10. sezonuna noktayı koyacak.

60 Minutes, akşamın en çok izlenen (7.44 milyon) programı.

ABC

American Idol, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 1.1’e düşmüş. Akşamın reyting galibi programı. Haftaya ABC için 2., toplamda 17. sezonuna noktayı koyacak. Az önce yeni sezon onayını aldı.

Shark Tank, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.8’lik bir izlenme oranı ile 10. sezonuna noktayı koymuş.