Başrollerinde Tim Roth (Lie to Me) ve Christina Hendricks’in (Mad Men) yer alacağı, gerilim / kara komedi türlerindeki western TIN STAR, 10 bölümlük ilk sezonuyla Eylül’de ekrana gelmeye başlayacak. Amerika’da kendine yuva olarak Amazon’u buldu. Orada ise bu yılın sonlarında başlayacak.

Geçmişini silmek ve daha iyi bir hayat sürmek için ailesini Kuzey Amerika’daki Rocky Mountains’ın ufak ve sakin bir kasabasına getiren, eskiden bir dedektifken şimdilerde bu küçük kasabada polis şefliği yapan İngiliz Jimmy Worth adlı karakteri merkezine koyacak.

Başında gizemli Mrs. Bradshaw’ın (Hendricks) olduğu yeni bir petrol şirketinin çalışanlarının göç akınıyla kasabayı tehdit eden bir suç dalgası yayılır. Worth, kendisine ve ailesine saldıran katillere karşı mücadele verirken, şiddete meyilli ikinci kişiliği Jack Devlin’i yeniden canlandırır. Şimdi bir intikam hikayesi sahnelenmeye başlayacaktır.

Oyuncu kadrosundaki diğer isimler şöyle: Genevieve O’Reilly (The Honourable Woman), Abigail Lawrie (The Casual Vacancy), Oliver Coopersmith (Dickensian), Christopher Heyerdahl (Hell on Wheels), Stephen Walters (Outlander), Ian Puleston-Davies (Coronation Street), Roark Critchlow (Pretty Little Liars), Sarah Podemski (Cashing In), Ryan Kennedy (Hellcats) ve Kevin Hanchard (Orphan Black).

Fragman:

Kaynak