Kip Pardue (Runaways, Ray Donovan), Once Upon a Time’ın 7. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Lolita Davidovich (Shades of Blue, Blood and Oil, True Detective), tekrar eden bir rolle How To Get Away With Murder’ın 4. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Felix Solis (The Family, Ten Days in the Valley), Lisa Vidal (Being Mary Jane, Rosewood, The Event) ve Amit Shah (Crashing, Jekyll & Hyde), CBS’in 2018-2019 sezonu için deneme bölümü onayı verdiği History Of Them‘ın kadrosuna katıldılar.

Solis, dizinin başrol oyuncusu Ana Villafañe‘nin karakteri Luna‘nın babası Manny Reyes olarak dizide yer alacak. Vidal, Luna‘nın annesi Tatiana “Tati” Reyes karakterine hayat verecek. Shah’ı ise Luna’nın en yakın arkadaşı Vikram Johar karakterinde izleyeceğiz.

Kaynak


Paul Bettany (Manhunt: Unabomber), The Crown’ın 3. sezonunda Prens Philip karakterine hayat vermek üzere anlaşma aşamasındaymış.

Kaynak


Lisa Edelstein (Girlfriends’ Guide to DivorceHouse M.D., Felicity), M.E. Thomas’ın aynı isimli kitabından uyarlanacak olan Confessions of a Sociopath‘ın başrol oyuncusu oldu.

Universal Cable Productions tarafından uyarlanmak üzere çalışmalara başlanan projenin yapımcılığını Edelstein’in Girlfriends’ Guide to Divorce’ta beraber çalıştığı Carol Barbee üstlenecek. Edelstein ve Barbie, olası deneme bölümünün senaryosunu beraber kaleme alacak.

Dizi, hakkında sosyopat olduğuna dair klinik teşhisi konulan ve bu bilgiyle hayatını nasıl yaşaması gerektiğini çözmek zorunda olan bir kadını merkezine alacak.

Kaynak