Melina Kanakaredes (ProvidenceCSI: New York, Extant), FOX’un yaklaşan tıp draması The Resident’in kadrosuna katıldı.

Kaynak


Mouna Traoré (Rookie Blue, Hemlock Grove) ve Ellen Wong (GLOW, Dark Matter, The Carrie Diaries), tekrar eden rollerle Audience Network’ün yaklaşan draması Condor‘un kadrosuna katıldı.

Kaynak


Ben Whishaw (London Spy, The Hour), BBC One’ın yaklaşan mini dizisi A Very English Scandal‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Will & Grace’in geçmiş sezonlarında Leo Markus karakteri ile izlediğimiz Harry Connick Jr., dizinin yaklaşan 9. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Kevin Ryan (Guilt, Copper), Once Upon a Time’ın 7. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Noel Clarke (The Level, Doctor Who) ve Ashley Walters (In the Dark, Cuffs), Sky 1’ın çekimleri önümüzdeki ay başlayacak ve 2018 yılı içerisinde izleyici ile buluşacak olan aksiyon-komedi soslu draması Bulletproof‘un başrol oyuncuları oldular.

Dizi, farklı hayatlar yaşamış ve farklı karakteristik özelliklere sahip ama benzer ahlaki kurallarla birbirine bağlı, polislik yapan 2 ortağı merkezine alacak.

Kaynak


Lynn Collins (John Carter, Manhunt: Unabomber, True Blood), tekrar eden bir rolle Lethal Weapon’ın 2. sezon kadrosuna dahil oldu.

Collins, ilk kez sezonun 6. bölümünde gözükecek ve sonrasında birkaç bölümde daha yer alacak.

Collins’nin giriş yapacağı bölümde izleyeceğimiz bir diğer isim de Linds Edwards (Rectify, Game of Silence, Nashville) olacak. Edwards’ı Clayne Crawford‘ın karakteri Martin Riggs‘in çocukluk dönemindeki en yakın arkadaşı Jake rolünde izleyeceğiz. Collins de Jake’in kadın arkadaşı Molly olarak karşımıza çıkacak.

Kaynak 12