Kingsley Ben-Adir (The OA, Deep State, Vera), birden fazla bölümle Hulu’nun yaklaşan dizisi High Fidelity‘ye konuk olacak.

Kaynak


Holly Hunter (Here and Now, Top of the Lake, Saving Grace), Succession’ın 2. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Lisa Kudrow

Lisa Kudrow (Friends, Web Therapy, The Comeback) ve Greg Kinnear (Rake, The Kennedys, House of Cards), Amazon’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Good People‘ın başrol oyuncuları oldular.

Greg Kinnear

Senaryosunu Whitney Cummings ve Lee Daniels‘ın kaleme alacağı dizinin yapımcı koltuğunda Kudrow’un Cummings ve Daniels’a eşlik edeceği açıklandı. Daniels ayrıca dizide yönetmenlik de yapacak. Senarist ve yapımcı kimliğinin yanında oyuncu kimliği de bulunan Whitney Cummings de dizinin başrol oyuncularından biri olacak. Cummings’i başrolünde yer aldığı Whitney dizisi dışında Undateable dizisinden de hatırlayabilirsiniz.

Whitney Cummings

Bir üniversitenin denetleme işlerinde çalışan üç kuşaktan üç farklı kadının hikayesini takip edeceğimiz dizi mevcut kültürel iklimi, feminizmin farklı jenerasyonlar üzerindeki yansımasını, sosyal olarak çizilmiş cinsiyet, ırk ve sınıf gibi karmaşık konularla ilgili mevcut etik görüşlere ilişkin fikirleri bağdaştırma mücadelesini işleyecek.

Kudrow dizide başarılı bir kariyere sahip üniversite amiri Lynn Steele karakterine hayat verecek. Kinnear, karizmatik felsefe profesörü Dr. Paul Keating karakterini canlandıracak. Cummings, söz konusu üç kadından biri olan Hazel Miller karakterine hayat verecek.

Martin Short

Mulaney ve Damages gibi dizilerden tanıdığımız Martin Short da üniversitenin dekanı Ed Brown karakterini canlandıracak dizide.

Kaynak 1

Kaynak 2

Kaynak 3