Ashley Zukerman (Manhattan, Childhood’s End, Designated Survivor), tekrar eden bir rolle HBO’nun yaklaşan draması Succession‘ın kadrosuna katıldı.

Succession, dünyanın en büyük medya ve eğlence şirketlerinden birinin sahibi olan Logan Roy ve onun 4 çocuğunu merkezine alacak.

Adam McKay ve Jesse Armstrong‘un elinden çıkacak dizide Brian Cox (Medici: Masters of Florence, The Slap), Jeremy Strong (Masters of Sex, Mob City), Hiam Abbass (The Red Tent), Sarah Snook (The Beautiful Lie), Kieran Culkin, Alan Ruck (Persons Unknown, The Exorcist), Nicholas Braun (10 Things I Hate About You), Matthew Macfadyen (Ripper Street), Natalie Gold (Alpha House), Peter Friedman (The Path) ve Rob Yang gibi isimler kamera karşısına geçecek.

Succession, 2018 yılı Haziran ayı içerisinde izleyici ile buluşacak.

Bu da fragmanı:

Kaynak


Brett Dier (Jane the Virgin, Ravenswood), CBS’in 2018-2019 sezonu deneme bölümü siparişleri arasında yer alan History Of Them isimli komedi dizisinin erkek başrol oyuncusu oldu.

Kaynak


Hannah Waddingham (Game of Thrones, 12 Monkeys), tekrar eden bir rolle Syfy’ın yaklaşan draması Krypton‘un kadrosuna katıldı.

Kaynak


John Malkovich (Crossbones), Billions’ın 3. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Nadine Lewington (Containment), tekrar eden bir rolle The Originals’ın final sezonunun kadrosuna katıldı.

Kaynak


Ally Maki (Wrecked, 10 Things I Hate About You), Freeform’un yaklaşan draması Cloak & Dagger‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak