Ian Harding (Pretty Little Liars, Chicago Med), Amazon’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Good People‘ın kadrosuna katıldı.

Harding, Whitney Cummings‘in karakteri Hazel ile karmaşık bir geçmişe sahip olan Will karakterine hayat verecek dizide. Will, üniversitenin Amerikan futbolu takımında yardımcı koç.

Kaynak


Felisha Terrell (Teen Wolf, Shooter, Survivor’s Remorse) ve Dustin Ingram (Good Trouble), tekrar eden rollerle Amazon’un yaklaşan dizisi Utopia‘nın kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


Andrew Leeds (Cristela, Get Shorty, Bones), tekrar eden bir rolle NBC’nin 2019-2020 sezonu için dizi onayı verdiği müzikal drama dizisi Zoey’s Extraordinary Playlist‘in kadrosuna katıldı.

Leeds, Jane Levy‘nin karakteri Zoey‘nin avukat abisi David karakterini canlandıracak dizide.

Kaynak


Hulu ve ITV2 işbirliğinde yeni bir zombi komedisi geliyor: Zomboat!

6 bölümlük onay alan dizinin hikayesi zombi istilasına uğrayan Birmingham şehrinde bir kanal teknesinde geçecek. Adam Miller ve Will Hartley‘nin ortak yaratıcısı olduğu dizinin başrollerini Leah Brotherhead, Hamza Jeetooa, Ryan McKen ve Absentia, Crazyhead, Downton Abbey gibi dizilerden aşina olduğumuz Cara Theobold paylaşacak. Rochenda Sandall da konuk oyuncu olarak dizide yer alacak.

Cara Theobold

Dizi, ITV2’de 2019 yılının sonbahar aylarında yayınlanacak. Hulu’da da yılın sonlarında.

Kaynak