Alex Meneses (TelenovelaEverybody Loves Raymond), tekrar eden bir rolle Jane The Virgin’in 4. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Michael Maize (Mr. Robot), tekrar eden bir rolle Gotham’ın 4. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Daniel Cosgrove (Beverly Hills, 90210, In Justice, Dirty Sexy Money), tekrar eden bir rolle Lifetime’ın yaklaşan draması You‘nun kadrosuna katıldı.

Dizi ile ilgili daha önce çıkan haberler için tıklayın.

Kaynak


Troy Doherty ve Leo Oliva, tekrar eden rollerle The Last Ship’in 5. sezon kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Bryant Tardy (The Odd Couple), TNT’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Deadlier Than The Male‘in kadrosuna dahil oldu.

Dizi ile ilgili daha önce çıkan oyuncu haberleri için tıklayın.

Kaynak


Sam Waterston, daha önce 1994-2010 yılları arasında canlandırdığı Jack McCoy karakteri ile Law & Order: SVU‘nun 19. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Once Upon a Time’ın son 3 sezonda kadrolu oyuncu olmak üzere 4 sezondur yer alan Rebecca Mader‘ın bu sezon kadrosunu baştan aşağı yenileyen dizinin 7. sezonunda birden fazla bölümde yer alacağı açıklandı.

Kaynak


Jamie Lee Curtis (Scream Queens, New Girl), CBS’in planlama aşamasında olan komedi dizisi projesi Quality of Life‘ın başrol oyuncusu oldu. Çoklu kamera komedisi, cenaze evi işleten bir aileyi merkezine alacak. Curtis, ailenin reisi olarak karşımıza çıkacak. Hikaye Janis Hirsch tarafından kaleme alınacak. Curtis ve Hirsch’e yapımcı koltuğunda Two and a Half Men ve The Odd Couple’ın yapımcıları arasında yer alan Eric ve Kim Tannenbaum eşlik edecek.

Kaynak