Drea De Matteo (Joey, Shades of Blue, The Sopranos), tekrar eden bir rolle A Million Little Things’in kadrosuna katıldı.

Kaynak


Michael Raymond-James (Game of Silence, Once Upon a Time, Tell Me a Story), tekrar eden bir rolle Billions’ın 4. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Jennifer Jason Leigh (Atypical, Weeds, Twin Peaks), tekrar eden bir rolle The Affair’ın final sezonu kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Patrick J. Adams (Suits), tekrar eden bir rolle Sneaky Pete’in 3. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Eden Sher (The Middle), tekrar eden bir rolle Jane The Virgin’ın final sezonu kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


James Scully (Heathers) ve Jenna Ortega (Jane the Virgin, Rake), You’nun 2. sezon kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Michelle Forbes (Berlin Station, The Returned, The Killing), Grey’s Anatomy‘nin 15. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Kether Donohue (You’re the Worst), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Happy Accident‘ın kadrosuna katıldı.

Donohue, Matt Walsh‘ın karakteri Bud‘ın 3 yetişkin kızından biri olan Danielle Bennett karakteriyle karşımıza çıkacak dizide.

Danielle, Bud’ın ortanca kızı. Nevrotik, bekar bir anne olarak tarif ediliyor Danielle.

Kaynak


Brenda Song (Pure Genius, Dads, Station 19) ve Lex Scott Davis (Training Day, The First Purge), Hulu’nun yaklaşan komedisi Dollface‘in kadrosuna katıldılar.

Song, Kat Dennings‘in karakteri Jules’un eski en yakın arkadaşı Madison Maxwell karakteriyle karşımıza çıkacak dizide. Davis ise Madison’ın kolej yıllarından bir diğer en yakın arkadaşı olan Stella Cole karakterine hayat verecek.

Kaynak