Mike Epps (Uncle Buck, Survivor’s Remorse), Stumptown’a konuk olacak.

Kaynak


Dennis Haysbert (24, Incorporated, The Unit), ‘Tanrı’ rolüyle Lucifer’ın 5. ve son sezonunun kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Ünlü şarkıcı John Legend, This Is Us’ın 4. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Robert Aramayo (Harley and the Davidsons, Game of Thrones), The Lord of the Rings’in dizi projesinin başrol oyuncularından biri oldu. Aramayo, Will Poulter’ın yerine kadroya dahil oldu.

Kaynak


Josh Gad

Josh Gad (1600 Penn, Woke Up Dead, Back to You) ve Ed Asner (Lou Grant, Mary Tyler Moore, Dead to Me), Modern Family’nin 11. ve son sezonunun 22 Ocak’ta yayınlanacak olan 12. bölümüne konuk olacaklar.

Ed Asner

Kaynak


Ian Gomez (Cougar Town, Felicity, Living Biblically), American Housewife’ın 4. sezonunun 24 Ocak’ta yayınlanacak olan 12. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Wallace Langham (CSI, The Larry Sanders Show, Veronica’s Closet), Mom’ın 7. sezonunun 16 Ocak’ta yayınlanacak olan 12. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Anthony Alabi (Family Reunion), Black-ish’in 6. sezonunun 21 Ocak’ta yayınlanacak olan 13. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Patrick Duffy (DallasStep by Step) ve Lyndon Smith (ParenthoodWhite Famous90210), NCIS’in 17. sezonunun 14 Ocak’ta yayınlanacak olan 12. bölümüne konuk olacaklar.

Lyndon Smith

Kaynak


Alison Luff, Starz’ın yaklaşan draması Heels‘ın kadın başrol oyuncusu oldu.

Kaynak


Rachael Leigh Cook

Rachael Leigh Cook (Perception, She’s All That) ve Jocelyn Hudon (When Hope Calls, Ice, 21 Thunder), [dizi]Criminal Minds’ın 15. sezonunun 22 Ocak’ta yayınlanacak olan 4. bölümüne konuk olacaklar. Hudon’ın sezonun ilerleyen kısımlarında yeniden konuk olacağını da belirtmeden geçmeyelim.

Jocelyn Hudon

Kaynak