Maura Tierney (The Affair, ER, Liar Liar), tekrar eden bir rolle Showtime’ın yaklaşan limitli dizisi Your Honor‘ın kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Josh Segarra (Arrow, The Moodys, The Other Two), FBI’ın 3. sezonunun 17 Kasım’da yayınlanacak olan 3. sezonunun açılış bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Bailey Chase

Bailey Chase (Longmire, Queen of the South, 24: Legacy) ve Callard Harris (The Originals, Dallas, Glory Daze), SEAL Team’in 25 Kasım’da yayınlanacak olan 4. sezonunun açılış bölümüne konuk olacaklar.

Kaynak


Queen Of The South’un son 3 sezonunda tekrar eden bir rolle boy gösteren Molly Burnett, dizinin 5. sezonu için kadrolu oyuncu mertebesine yükseltildi.

Kaynak


All Rise’ın ilk sezonunda tekrar eden bir rolle karşımıza çıkan Reggie Lee‘nin dizinin 2. sezonu için kadrolu oyuncu mertebesine yükseltildiği açıklandı.

Kaynak


American Soul dizisinden tanıdığımız Katlyn Nichol, Black-ish’in 6. sezon finalinde ve 7. sezon açılış bölümünde konuk oyuncu olarak karşımıza çıkmıştı. Oyuncunun dizinin 7. sezonunda kadrolu oyuncu olarak yer alacağı açıklandı.

Kaynak