Archie Panjabi (Departure, The Good Wife, The Widower), Snowpiercer’ın 3. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Simone Ashley (The Sister, Sex Education), Bridgerton’ın 2. sezonunun kadın başrol oyuncusu oldu.

Kaynak


Billy Campbell (Once and Again, The 4400, Cardinal), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan National Parks isimli drama dizisinin başrol oyuncusu oldu.

Kevin Costner, Aaron Helbing ve Jon Baird, dizinin yaratıcıları konumundalar. Deneme bölümünün yönetmenliğini Anthony Hemingway üstlenecek. Bu dörtlüye yapımcı koltuğunda Rod Lake, Ivan Cohen, Ken Halsband, Barry Jossen ve Tana Jamieson gibi isimler eşlik edecek.

Dizi, elit milli parkları korumakla görevli bir grup hizmet ajanını merkezine alacak. Geniş ve güzel manzaralı alanlarda çeşitli suç faaliyetlerini çözecek ajanlarımız. Campbell, yıllardır saha ajanı olarak görev yapan ve şimdilerde yeni liderlik pozisyonu için öne çıkan Cal Foster karakterine hayat verecek dizide.

Kaynak


Sibongile Mlambo (Siren, Teen Wolf, Black Sails), Alexander Hodge (Insecure) ve James Roch (The Night Shift), Black Lightning’in uzantı dizi projesi olarak planlanan Painkiller‘ın kadrosuna katıldılar. Potansiyel uzantı dizinin pilot bölümü, Black Lightning’in devam eden 4. sezonunun 7. bölümü olarak sunulacak.

Kaynak