Hulu, yeni bir komediye onay verdi: All Night

Jason Ubaldi‘nin yaratıcısı olduğu, Brian Dannelly‘nin yönetmenliğini yapacağı dizinin çekimleri bu ayın başlarında başladı ve 2018 yılı içerisinde izleyici ile buluşacak. İlk sezonu 10 bölümden oluşacak komedi, Hulu’nun Freakish’ten sonraki ikinci AwesomenessTV ortak projesi olacak.

Bir mezuniyet partisi gecesini merkezine alacak hikaye, bir grup yeni mezun gencin liseden kalma gerçekleştiremedikleri hayallerini o gece gerçeğe dönüştürmek için ne gerekiyorsa yapacakları eğlenceli bir maceraya mercek tutacak.

Kate Flannery‘yi (The Office) lisenin müdürü SapersteinDawan Owens‘ı Koç Lewis ve Anger Management’tan tanıdığımız Noureen DeWulf‘u koçun seksi karısı Mrs. Lewis olarak yardımcı rollerde izleyeceğimiz komedinin genç oyucu tayfasında yer alan isimler ise şöyle: Allie Grant (Weeds, Suburgatory), Chris Avila (The Real O’Neals), Ty Doran (American Crime), Teala Dunn (Are We There Yet?), Tom Maden (Famous in Love, Scream), Tequan Richmond (Everybody Hates Chris), Chester Rushing (Stranger Things), Brec BassingerChanel CelayaEva Gutowski, Tetona Jackson, Gus Kamp, Jenn McAllister, Austin North, Jake Short, Chance Sutton, Caleb Ray.

Kaynak

Allie Grant

Teala Dunn

Tom Maden

Tequan Richmond

Brec Bassinger

Chanel Celaya