nbcNBC, 2016-2017 sezon ortası için takvimini sonunda açıkladı. Böylece ABC hariç bütün ulusal kanalların sezon ortası programları belli olmuş oldu. (Diğer kanalların programlarına FOX, The CW ve CBS bağlantılarından ulaşabilirsiniz.)

SALI

trialThis is Us, Noel arasından 10 Ocak’ta dönecek ve 18 bölümlük sezonunu Şubat’ta tamamladıktan sonra yerini yeni komedi Trial & Error alacak. İlk olarak 7 Mart‘ta tek bölüm gösterilecek. 14 Mart’tan itibaren çifter bölüm olarak yayınlanmaya başlayacak. 25 Nisan‘da sezonu tamamladıktan sonra ise yine çifter bölümleriyle onun yerini Great News alacak.

PERŞEMBE

Powerless - Season PilotThe Good Place sezon finalini yaptıktan sonra yerini DC evreninin ilk komedi dizisi Powerless alacak. Yani Superstore’un arkasından yayınlanacak. Başlangıç tarihi 2 Şubat.

blacklistThe Blacklist: Redemption’ın 8 bölümlük ilk sezonu, The Blacklist 8 haftalık bir ara verince onun yerine gelecek. 23 Şubat‘ta başlayacak. The Blacklist bu aradan 20 Nisan’da dönecek.

PAZAR

chicago

Geçen sezon Perşembe saat 22:00’de yayınlanan Shades of Blue, bu sezon Pazar 22:00’ye yollanmış. Onun öncesinde, yani saat 21:00’de ise Chicago serisinin 4. üyesi Chicago Justice yayınlanacak. İkisinin de başlangıç tarihi 5 Mart.


Yeni diziler Marlon ve Midnight, Texas, şimdilik kendilerine yer bulamamış durumdalar.


Grimm’in 6. ve son sezonunu tamamladıktan sonra yerini (Cuma 21:00) Emerald City’nin alacağı daha önce açıklanmıştı. Tarih 6 Ocak.

Timeless’ın sezonunu tamamladıktan sonra yerini (Pazartesi 22:00) 25 Şubat‘tan itibaren Taken’ın alacağı da yine daha önce verilen haberlerdendi.


Kaynak