Syfy’ın yeni dizisi SurrealEstate, 16 Temmuz’da başlıyor. Doğaüstü, gerilim, gizem ve komedi unsurlarını harmanlayacak olan dizi, 10 bölümden oluşacak. George Olson, dizinin yaratıcısı ve aynı zamanda yürütücüsü konumunda. Ona yazar masasında Thomas Pepper ve Gillian Muller, yapımcı koltuğunda Lance Samuels, Danishka Esterhazy ve Daniel Iron gibi isimler eşlik edecekler. Esterhazy, bölümlerin yarısını yöneten isim konumunda aynı zamanda. Melanie Scrofano ise 2 bölümde yönetmenlik koltuğunda oturmuş ve konuk oyuncu olarak dizide boy göstermiş.

Dizinin başrolünde Wynonna Earp, Schitt’s Creek ve Vagrant Queen dizilerinden tanıdığımız Tim Rozon‘u izleyeceğiz. Ona Sarah Levy (Schitt’s Creek), Adam Korson (Seed, Real Rob, Imposters), Maurice Dean Wint (Shoot the Messenger, Haven), Savannah Basley (Wynonna Earp, The Art of More) ve Tennille Read (Workin’ Moms) gibi isimler eşlik etmiş.

Emlakçı Nick Roman (Rozon) ve seçkin uzmanlardan oluşan bir ekip, başka hiç kimsenin yapamayacağı durumlarla ilgileniyor: Perili ve ele geçirilmiş evlerin alıcılarını korkutup kaçırmak.

Bu da dizinin fragmanı: