Comedy Central’in yeni komedi dizisi The Other Two, 24 Ocak 2019 tarihinde başladı.

İlk sezonu 10 bölümden oluşacak olan The Other Two‘nun senaryosunu Saturday Night Live yazarlarından Sarah Schneider ve Chris Kelly kaleme alıyor. Yapımcı koltuğunda bu ikiliye Lorne Michaels ve Daniel Hank gibi isimler de eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda oturan isim ise yine Chris Kelly.

İlk bölümüyle 0.15 reyting ve 303.000 izleyici sayısı elde eden dizinin bölüm süreleri ise 20-21 dakika uzunluğunda.

KONU

Hevesli bir aktör olan Cary ve eski bir profesyonel dansçı olan kız kardeşi Brooke, 13 yaşındaki erkek kardeşleri Chase’in internet ünlüsü olarak bir anda gelişen yükselişi hakkındaki duygularıyla mücadele ederlerken bir yandan da dünyadaki yerlerini keşfetmeye çalışıyorlar.

KARAKTERLER VE OYUNCULAR

=Brooke=

Chase’in ablası. Ailenin en büyük çocuğu. 30 yaşında. Eski bir profesyonel dansçı. Şimdilerde emlak sektöründe çalışıyor ama işinde pek başarılı olduğu ya da işini sevdiği söylenemez. Chase’in bir anda üne kavuşması onun kendi hayatını sorgulamasına ve yeni hayaller kurmasına neden oluyor. İlk icraat olarak da 5-6 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Lance’ten ayrılıyor ve yakın gelecekte 50 erkekle yatmayı kendine hedef ediniyor.

Karaktere Graves, The Good Fight ve Masters of Sex gibi dizilerden tanıdığımız Heléne Yorke hayat veriyor.

=Cary=

Chase’in ağabeyi. Ailenin ortanca çocuğu. 28 yaşında. Eş cinsel. Sektörde bir türlü aradığını bulamayan hevesli bir aktör Cary. Ek iş olarak garsonluk yaparak geçimini sağlıyor. İşlerin onun için iyi gittiği söylenemez ve ne rol olsa oynarım modunda şu sıralar.  Chase’in bir anda üne kavuşması onda ciddi bir kıskançlık hissi uyandırıyor.

Karakteri Drew Tarver canlandırıyor.

=Pat ve Chase=

13 yaşındaki Chase, ailenin en küçük çocuğu. Yakaladığı üne rağmen oldukça naif bir çocuk. İnternete öylesine yüklediği video klip büyük hit olmuş ve onun internet fenomenine dönüşmesini sağlamış çok kısa bir süre içerisinde. Şimdi ondan beklentiler daha yüksek. Yeni şarkılar yapıp bir kariyer elde etmesi gerek Chase Dreams’in.

Chase karakterinde bu diziyle ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Case Walker‘ı izliyoruz.

Chase, Cary ve Brooke’un 3 çocuğuyla da gurur duyan ve onlar için en iyisini isteyen anneleri Pat rolünde ise Divorce, Wet Hot American Summer: First Day of Camp ve Kath & Kim gibi dizilerden tanıdığımız Molly Shannon karşımıza çıkıyor.

Marry Me, Party Down, Wet Hot American Summer: First Day of Camp ve Veronica Mars gibi dizilerden aşina olduğumuz Ken Marino‘yu ise Chase’in yeni menajeri rolünde izliyoruz.

Cary’nin heteroseksüel olduğunu iddia eden ama Cary ile yiyişmekten çekinmeyen ev arkadaşı rolünde ise The Great Indoors ve Unbreakable Kimmy Schmidt dizilerinden anımsanabilecek Andrew Ridings karşımıza çıkıyor.

İlk bölüme Brooke’un kısa bir süre önce terk ettiği sevgilisi Lance rolünde Arrow, Sirens, Orange Is the New Black gibi dizilerden tanıdığımız Josh Segarra konuk oluyor.

Dizinin ilerleyen bölümlerinde de Richard KindKate SimsesDaniel K. IsaacDonshea Hopkins ve Wanda Sykes gibi tanıdık simalar karşımıza çıkmaya devam edecek.