Tracy Morgan‘ın (30 Rock) başrolde olduğu yaklaşan TBS komedisi The Last O.G.‘den poster ve fragman paylaşıldı:

İlk sezonu 10 bölümden oluşacak komedi dizisi 3 Nisan 2018 tarihinde başlayacak.

Tracy MorganJordan PeeleJoel ZadakEric TannenbaumJeff Stilson, Saladin K. Patterson gibi isimleri yapımcı kadrosunda barındıran dizinin oyuncu kadrosunda ise Tiffany Haddish (The Carmichael Show), Cedric the Entertainer (The Soul Man), Allen Maldonado (Black-ish, You’re the Worst), Ryan Gaul (Superstore, House of Lies), Joel Marsh Garland (Orange Is the New Black), Gino Vento (Bloodline, The Deuce), Taylor Mosby ve Dante Hoagland gibi isimler bulunuyor.

Tray (Morgan), 15 yıl hapis yattıktan sonra cezaevinden çıkar. İlk iş olarak eski kız arkadaşı Shay’i (Haddish) bulmak için yola çıkar. Haddish bu 15 yıllık süre zarfında Taray (Gaul) isimli beyaz bir adamla evlenmiştir. Bu mutlu evlilikten biri erkek (Hoagland) biri kız (Mosby) ikiz çocuk sahibi olmuştur. Tray, içeride kaldığı süreçte eskiden tanıdığı insanların ve yaşadığı yerin ne kadar değiştiğine şahit olunca büyük bir şok geçiriyor.

Normal şartlar altında 2017 yılı Ekim ayı içerisinde başlaması planlanan The Last O.G., dizinin yürütücüsü John Carcieri‘nin ayrılması sonrası ertelenmişti.

Kaynak