8 Nisan 2019 Pazartesi

The CW

DC’s Legends of Tomorrow, geçen haftaya göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.3’e yükselmiş.

NBC

The Voice, geçen haftaya göre 0.3’lük bir kayıp yaşayarak 1.2’ye düşmüş.

The Enemy Within, geçen haftaya göre 0.2’lik bir kayıp yaşayarak 0.6’ya düşmüş. Bugüne kadarki en düşük reytingi.

ABC

American Idol, geçen hafta olduğu gibi 1.1’lik bir izlenme oranı tutturmuş.

The Fix, geçen hafta olduğu gibi 0.5’lik bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

CBS

2019 NCAA Basketball Tournament, 5.3 reyting, 19.63 milyon izleyici ile akşamın galibi olmuş.


9 Nisan 2019 Salı

CBS

NCIS, geçen hafta olduğu gibi 1.1’lik bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş. Akşamın en çok izlenen (11.59 milyon) programı.

Haftayı pas geçen FBI‘ın yerine, 0.7 reyting, 8.17 milyon izleyici ile ekranlara merhaba diyen The Code yayınlanmış. Kötü başlamış. Haftaya asıl günü Pazartesi bundan daha iyisini yapamayacaktır.

NCIS: New Orleans, geçen haftaya göre 0.2’lik bir kayıp yaşayarak 0.6’ya düşmüş. Bugüne kadarki en düşük reytingi. “Anamı ağlattın The Code” diyor :)

NBC

The Voice, 1.2’lik bir izlenme oranı tutturmuş. Akşamın reyting galibi programı.

Yeni saatinde The Village, geçen hafta olduğu gibi 0.7’lik bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

New Amsterdam, 4 hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.3’lük bir kayıp yaşayarak 0.7’ye düşmüş. Bugüne kadarki en düşük reytingi. “Burda dureydim böyle, tam burda, böyle gollarımı açeydim iki yana. Tuteydim onu, tuteydim onu ben, getme diyeydim… Getme This Is Us” diyerek üzüntüsünü dile getirmiş :cry:

The CW

The Flash, tekrar bölümüyle 0.2’lik bir izlenme oranı tutturmuş.

Roswell, New Mexico, 2 hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 0.2’lik bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

ABC

American Housewife, 2 hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.7’ye düşmüş. Bugüne kadarki en düşük reytingi.

The Kids Are Alright, 2 hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 0.6’lık bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

Black-ish,  geçen hafta olduğu gibi 0.7’lik bir izlenme oranı tutturmuş.

Splitting Up Together, geçen hafta olduğu gibi 0.6’lık en düşük izlenme oranınını tekrar ederek 2. sezonuna noktayı koymuş.

The Rookie, geçen haftaya göre 0.1’lik bir kayıp yaşayıp 0.6’ya düşmüş. En düşük reytingini tekrar etmiş :( Haftaya ilk sezonuna noktayı koyacak :(

FOX

MasterChef Junior, geçen hafta olduğu gibi 0.7’lik bir izlenme oranı tutturmuş.

Mental Samurai, geçen hafta olduğu gibi 0.6’lık bir izlenme oranı tutturmuş.