ABC, 2018-2019 sezonu için 2 yeni dramaya onay verdi: Grand Hotel ve Whiskey Cavalier

Kadrosunda Demián Bichir (The Bridge, Weeds), Roselyn Sanchez (Devious Maids, Without a Trace), Denyse Tontz (The Fosters, Incorporated), Bryan Craig (Valor), Wendy Raquel Robinson (The Game), Shalim Ortiz (Heroes, Magic City), Lincoln YounesChris Warren (The Fosters) ve Anne Winters (Tyrant, Wicked City) gibi isimleri barındıracak olan Grand Hotel hakkında daha ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Diziyle ilgili daha önce çıkan oyuncu haberleri için tıklayın.

Kadrosunda Scott Foley (Felicity, Scandal, The Unit), Lauren Cohan (The Walking Dead, Supernatural, The Vampire Diaries), Ana Ortiz (Devious Maids, Ugly Betty), Tyler James Williams (Go On, Criminal Minds: Beyond Borders, The Walking Dead) gibi isimleri barındıracak olan Whiskey Cavalier, aksiyon soslu bir komedi drama dizisi olacak.

Senaryosunu David Hemingson‘ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Peter Atencio‘nun üstlendiği dizinin yapımcı kadrosunda Hemingson ve Atencio dışında Scott FoleyJeff Ingold ve Bill Lawrence gibi isimler de yer alacak. Foley dizide Whiskey Cavalier kod adlı, Will Chase isimli süper yetenekli bir FBI ajanına hayat verecek. Cohan ise Fiery Tribune kod adlı, Francesca “Frankie” Trowbridge isimli bir CIA çalışanını canlandıracak. İkili beraber takım olup suçlulara karşı mücadele edecek.

Diziyle ilgili daha önce çıkan oyuncu haberleri için tıklayın.

Kaynak 1

Kaynak 2