Doctor Doctor’u yayınlayan Avustralya’nın Channel Nine kanalında bugün (8 Ağustos 2018) Bite Club isimli yeni bir suç draması başladı.

İlk sezonu 8 bölümden oluşacak dizinin senaryosunu Wentworth’ün yazarlarından John Ridley ve Sarah Smith kaleme alıyor. Yapımcı kadrosunda ise Smith dışında Jo RooneyAndy RyanDavid Maher ve David Taylor gibi isimler var.

Bite Club‘ın konusu kısaca şöyle:

Köpek balığı saldırısından kurtulan 2 dedektif, bir seri katili avlamak için güçlerini birleştirir. Elbette söz konusu seri katil de onları avlamak niyetindedir.

Ash Ricardo – Dominic Monaghan – Todd Lasance

Dizinin başrollerini Spartacus‘te canlandırdığı Julius Caesar karakteri dışında The Vampire Diaries ve The Flash dizilerinden de hatırlayabileceğiniz Todd Lasance ve Ash Ricardo paylaşıyor. Bu ikiliye Lost ve Flashforward dizilerinden tanıdığımız Dominic MonaghanJanet King ve Terra Nova dizilerinden hatırlanabilecek Damian Walshe-Howling, Cleverman ve Jack Irish dizilerinden hatırlanabilecek Deborah Mailman ve ünlü model Pia Miller gibi isimler eşlik ediyor.

Pia Miller

*Ash Ricardo, Dedektif Zoe Rawlings karakteri ile dizide karşımıza çıkıyor. Zoe azimli, kurallara uygun hareket eden, hayatı işinden ibaret olan bir kadın.

*Todd Lasance, Dedektif Dan Cooper karakterine hayat veriyor. Dan çabuk hareket eden, sezgileri güçlü bir adam. Bir köpek balığı saldırısından birlikte kurtulduğu eski ortağı Zoe ile söz konusu seri katili yakalamak amacıyla yeniden takım olurlar.

*Dominic Monaghan, polis memuru Stephen Langley karakterini canlandırıyor.

*Pia Miller, Kate Summers karakteri ile karşımıza çıkıyorr. Kate, acil servis hemşiresi olmak için eğitilmiş. Zoe’nin en yakın arkadaşı.

*Deborah Mailman, Başkomiser Anna Morton karakterini canlandırıyor.

*Damian Walshe-Howling ise sıklıkla polis teşkilatı ile işbirliği halinde çalışan bir psikolog olan Kristof Olsen karakterine hayat veriyor.

Marny Kennedy

Kadroda ayrıca Marny KennedyRobert Mammone ve Darcie Irwin-Simpson gibi isimler yer alıyor.

Bu da dizinin fragmanı:

Kaynak 1

Kaynak 2