Violett Beane (The Flash, The Leftovers), tekrar eden bir rolle FOX’un 2017-18 sezonu dramaları arasında yer alan The Resident’in kadrosuna dahil oldu.

Beane, Lily isimli bir kanser hastasına hayat verecek.

Kaynak


Liam Hall (Camp), Manu Bennett‘ın karakteri Slade Wilson‘ın oğlunu canlandırmak üzere 2 bölümlüğüne Arrow’un 6. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


George Hamilton, American Housewife’ın 2. sezon kadrosuna dahil oldu.

Hamilton, Otto ailesinin hapisten yeni çıkan zengin komşuları olarak karşımıza çıkacak.

Kaynak


Bobby Cannavale (Vinyl, Boardwalk EmpireThird Watch), önceki sezonlarda yer aldığı Vince D’Angelo karakteri ile Will & Grace‘in yaklaşan 9. sezonunda da karşımıza çıkacak.

Kaynak


Jordan Preston ve Mark Rhino (The Last Ship), Agents of S.H.I.E.L.D.‘in 5. sezon kadrosuna katıldılar.

Kaynak

Jordan Preston

Mark Rhino


Ames McNamara, Sara Gilbert‘ın karakteri Darlene ve Johnny Galecki‘nin karakteri David‘in 8 yaşındaki oğulları Mark karakteri ile ABC’nin 2018 yılı içerisinde izleyici ile buluşturacağı Roseanne‘in diriliş sezonu kadrosuna katıldı.

Kaynak


Alan Ritchson (Blood Drive, Blue Mountain State) ve Minka Kelly (Friday Night Lights, Parenthood, Almost Human), Hawk ve Dove karakterleri ile DC’nin 2018 yılı içerisinde dijital platformu aracılığı ile yayınlayacağı Titans‘ın kadrosuna katıldılar.

Kaynak 1

Kaynak 2

Alan Ritchson

Minka Kelly


Robin RikerKether Donohue‘nun karakteri Lindsay‘nin annesi Fay karakterini canlandırmak üzere 2 bölümlüğüne You’re the Worst’ün 4. sezonuna konuk olacak.

Kaynak