Kiernan Shipka (Mad Men, Chilling Adventures of Sabrina) ve Diane Kruger (The Bridge, Troy, National Treasure film serisi), Quibi’nin yaklaşan dizisi Swimming With Sharks‘ın başrol oyuncuları oldular.

1994 yılı yapımı aynı isimli filmin yeni bir uyarlaması olacak olan dizide Kevin Spacey ve Frank Whaley‘in filmde canlandırdıkları Buddy ve Guy karakterlerinin yeni versiyonlarına hayat verecek ikilimiz. Northern Rescue, Murder in the First, Boss ve Beverly Hills, 90210 gibi birçok dizide oyuncu kimliğiyle ismini ezberleten Kathleen Robertson dizinin senaryosunu kaleme alan isim olacak. Tucker Gates ise yönetmenlik görevini üstlenecek. Robertson’a yapımcı koltuğunda Chris Cowles da eşlik edecek.

Dizinin konusu ise kısaca şöyle lanse ediliyor:

Lou (Shipka), yegane kadın şirket başkanı olan Joyce (Kruger) için çalışan genç bir asistandır. Manipülatörler, komplocular ve entrikalarla dolu bir şirket. Bu kişilerin bilmedikleri şey ise Lou’nun hepsini zekasıyla alt etmeye muktedir olduğu.

Kaynak


Kayla Ewell (The Vampire Diaries, The Bold and the Beautiful), Batwoman’ın 23 Şubat’ta yayınlanacak olan bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Cornelius Smith, Jr. (Scandal), tekrar eden bir rolle God Friended Me’nin 2. sezon kadrosuna dahil oldu. Aktör, sezonun son 5 bölümünde kadroda yer alacak.

Kaynak


Josh Peck (Grandfathered), Disney+’ın dizi onayı verdiği Turner & Hooch‘un başrol oyuncusu oldu.

Tom Hanks‘in başrolde yer aldığı 1989 yılı yapımı aynı isimli filmden uyarlanacak olan dizi, 12 bölümlük onay aldı.

Burn Notice, The Good Guys, APB ve The Gifted gibi dizilerin yaratıcısı olan Matt Nix, dizinin senaryosunu kaleme alacak. Nix’e yapımcı koltuğunda Josh Levy eşlik edecek.

Kaynak


Dermot Mulroney

Dermot Mulroney (Shameless, New Girl, Crisis), tekrar eden bir rolle Prodigal Son’ın kadrosuna dahil oldu. Mulraney, ilk olarak sezonun 30 Mart’ta yayınlanacak olan bölümünde karşımıza çıkacak ve son 5 bölümlük süreçte kadroda yer alacak.

Brian Stokes Mitchell

Ayrıca Fam, The Path ve Mr. Robot gibi dizilerden tanıdığımız Brian Stokes Mitchell‘ın dizinin 17 Şubat’ta yayınlanacak olan 15. bölümüne konuk olacağı açıklandı.

Kaynak 1

Kaynak 2


Kelly Jenrette (Grandfathered, Limetown), Mixed-ish’in 25 Şubat’ta yayınlanacak olan 17. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Annie Funke (Criminal Minds: Beyond Borders), Grey’s Anatomy’nin 16. sezonunun 27 Şubat’ta yayınlanacak olan 15. bölümüne konuk olacak.

Kaynak