3 Aralık Perşembe

ABC

Station 19, 2 hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.9’a düşmüş. Sezonun en düşük reytingi.

Grey’s Anatomy, 2 hafta önce yayınlanan son bölümüne göre  0.1’lik bir kayıp yaşayarak 1.2’ye düşmüş. Sezonun en düşük reytingi. Akşamın reyting galibi programı.

A Million Little Things, 2 hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.1’lik bir kayıp yaşayarak 0.6’ya düşmüş.  En düşük reytingini tekrar etmiş.

CBS

Young Sheldon, 2 hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 0.8’lik bir izlenme oranı tutturmuş. Sezonun en yüksek reytingini tekrar etmiş. Akşamın en çok izlenen (7.57 milyon) programı.

B Positive, 2 hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 0.6’lık bir izlenme oranı tutturmuş. En yüksek reytingini tekrar etmiş.

Mom, 2 hafta önce yayınlanan son bölümüne göre 0.1’lik bir artış kaydederek 0.7’ye yükselmiş. Sezonun en yüksek reytingi.

The Unicorn, 2 hafta önce yayınlanan son bölümünde olduğu gibi 0.5’lik bir izlenme oranı tutturmuş. Sezonun en yüksek reytingi.

Star Trek: Discovery, geçen hafta olduğu gibi 0.2’lik bir izlenme oranı tutturmuş. En düşük reytingini tekrar etmiş.

NBC

Haftayı pas geçen Superstore yerine, 0.7’lik bir izlenme oranı tutturan The Voice yayınlanmış.

Law & Order: SVU, 2 hafta önce yayınlanan son bölümüne göre  0.1’lik bir artış kaydederek 0.6’ya yükselmiş. Sezonun en yüksek reytingini tekrar etmiş.

Dateline NBC,  0.4’lük bir izlenme oranı tutturmuş.


4 Aralık Cuma

CBS

4. sezonunu 0.7 reyting ile açıp 0.6 reyting ile kapayan MacGyver, 5. sezonuna 0.5’lik bir izlenme oranı ile başlamış. Bugüne kadarki en düşük reytingi.

2. sezonunu 0.6 reyting ile açıp 0.6 reyting ile kapayan Magnum P.I., 3. sezonuna 0.5’lik bir izlenme oranı ile başlamış. En düşük reytingini tekrar etmiş.

10. sezonunu 0.6 reyting ile açıp 0.7 reyting ile kapayan Blue Bloods, 11. sezonuna 0.5’lik bir izlenme oranı ile başlamış. Bugüne kadarki en düşük reytingi. Akşamın en çok izlenen (6.44 milyon) programı.

ABC-FOX

Shark Tank, ve WWE SmackDown, 0.6’lık izlenme oranı ile akşamın reyting galibi programları.