KASIM’DA NETFLIX BAŞKADIR!

Netflix Türkiye kataloğuna Kasım ayında yepyeni dizi, film ve belgeseller eklenmeye devam ediyor.

Kolombiya topraklarına veda eden Narcos rotayı Meksika’ya çeviriyor! Guadalajara kartelinin yükselişine tanıklık edeceğiniz “Narcos: Mexico” 16 Ekim’de Netflix’te olacak.

Bir hukuk öğrencisi ve polisin 1983 yılında Polonya’da gerçekleşen terör saldırı ile ilgili komployu açığa çıkardığı “1983” 30 Ekim’de Netflix ekranlarında!

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

NARCOS: MEXICO
16/11/18
Amerikalı bir DEA ajanı Meksika’daki uyuşturucu tacirlerini hedef almanın tehlikelerini öğrenirken Guadalajara Karteli’nin yükselişine tanıklık edin.


1983​
30/11/18
1983’teki terör saldırısından yıllar sonra, bir hukuk öğrencisi ve bir polis, Polonya’da polis devletinin ve Demir Perde’nin bekasını sağlamış bir komployu açığa çıkarır.


THE KOMINSKY METHOD
16/11/18
Michael Douglas, kısa süren aktörlük kariyerinin ardından Hollywood’da saygın bir oyunculuk koçu olan adam rolünde. Chuck Lorre imzalı komedi dizisinde Alan Arkin de var.


BABY
30/11/18
Gerçek bir hikâyeden ilham alan dizi, kimlik ve bağımsızlık arayışlarıyla topluma karşı koyan bir grup Romalı genci anlatıyor.


THE FINAL TABLE
20/11/18
Bu yüksek tempolu yarışmada, şeflerden oluşan ekipler farklı ülkelerin efsanevi yemeklerini hazırlayarak dünyanın en zor beğenen gurmelerini etkilemeye çalışıyor.


FRONTIER
3. Sezon
23/11/18
Harp, Grace’i kurtarmak için Lord Benton’ı takip ederken Michael, Kara Kurt Şirketi’nde kontrolü ele alır. Sokanon haklı bir mücadeleye girişir.


F IS FOR FAMILY
3. Sezon
30/11/18
Murphy ailesiyle birlikte çocukların özgürce gezip dolaştığı, biranın su gibi aktığı ve bir erkekle televizyonunun arasına hiçbir şeyin giremediği 1970’lere gidiyoruz.


NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

HAFTALIK

HANEDAN
2. Sezon
03/11/18
Aile evinin korkunç bir yangında kül olmasının ardından, Carringtonlar hanedanlarını yeniden kurmak ve eski güçlerine tekrar kavuşmak için enkazı gözden geçirir.


A TAIWANESE TALE OF TWO CITIES
HER HAFTA YENİ BÖLÜM
03/11/18
Taipeili bir doktor ve San Franciscolu bir mühendis, cesur bir anlaşmayla evlerini takas ederek dertlerle, sırlarla ve sürpriz karşılaşmalarla dolu bir yolculuğa çıkar.


Yeni diziler ve sezonlar…

VİKİNGLER
5. Sezon
29/11/18
Viking kahramanı Ragnar Lothbrok’un, ileriyi göremeyen, yetersiz bir lidere meydan okuyarak Norse sınırlarını nasıl genişlettiğini seyrettiğimiz gerçekçi bir dram.


OUTLANDER
3. Sezon
21/11/18
Birbirlerinden asırlarca uzakta olan Claire ve Jamie hayatlarına devam etmeye çabalarken, yitirdikleri aşkın anısı hâlâ zihinlerinde canlıdır.


BÜYÜK HAYALLER, KÜÇÜK MEKANLAR
23/11/18
Tutkulu bir bahçe meraklısı olan Monty Don, İngiltere’yi enine boyuna gezerek bahçe işlerinde karşılaşılan yepyeni zorlukların üstesinden geliyor.


TROTSKY
05/11/18
Lev Troçki’nin karmaşık tarihi kişiliği, Rus devrimcinin çalkantılı hayatını anlatan bu epik biyografide hayat buluyor.


RAY DONOVAN
KASIM’DA YAYINDA
Rus tehdidinin sona ermesiyle Ray, ünlü müşterilerinin sorunlarını çözmek için geri döner. Ancak aile trajedisinin neden olduğu duygusal çalkantı onu zayıf bırakmıştır.


Film, belgesel, çocuk programı ve diğer içerikleri de barındıran orijinal bülten şurada.