Hugh Laurie (House M.D., Fortysomething, Chance, The Night Manager), Hulu’nun yaklaşan limitli dizisi Catch-22‘nun kadrosuna katıldı.

Kaynak


Legends of Tomorrow‘un 3. sezonunda tekrar eden bir rolle izlediğimiz Jes Macallan, dizinin 4. sezonu için kadrolu oyuncu mertebesine yükseltilmiş.

Kaynak


Jonathan Silverman (Significant Mother, Monday Mornings), Salvation’ın 2. sezon kadrosuna katıldı.

 

Ayrıca dizinin ilk sezonuna tek bölümlüğüne konuk olan Taylor Cole‘un da 2. sezonda tekrar eden bir rolle yer almaya devam edeceği açıklandı.

Kaynak


Katrina Lenk, tekrar eden bir rolle The Good Fight’ın 2. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Mike Castle (Clipped), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Pandas In New York‘un kadrosuna katıldı.

Kaynak


Crystal R. Fox (In the Heat of the Night, The Haves and the Have Nots) kadrolu oyuncu olarak; Mo McRae (Pitch, Murder in the First, Sons of Anarchy) ise tekrar eden bir rolle Big Little Lies’ın 2. sezon kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Eric Bana ve Connie Britton (Friday Night Lights, Nashville, 9-1-1, SMILF), Bravo’nun 2 sezonluk onay verdiği gerçek olaylardan uyarlanacak olan antoloji suç dizisi Dirty John‘un başrol oyuncuları oldular.

Kaynak 1

Kaynak 2


Kathryn Hahn (I Love DickCrossing Jordan, Transparent, Happyish), HBO’nun deneme bölümü onayı verdiği komedi dizisi Mrs. Fletcher‘ın başrol oyuncusu oldu.

Tom Perrotta‘nın 2017 yılında basılan ve en çok satanlar arasına giren aynı isimli romanından uyarlanacak olan dizinin deneme bölümünü Nicole Holofcener yönetecek. Jessi Klein ve Sarah Condon ise yapımcı koltuğunda Perrotta ve Holofcener’a eşlik edecek.

Hahn dizide tek çocuğunu üniversiteye gönderdikten sonra bomboş evine geri dönen Eve Fletcher isimli boşanmış bir kadına hayat verecek. Yalnız yaşamaya başlamasının ardından seksi bir yeni kişiliğe bürünen, dünyanın beklenmedik şeylerle bezeli olduğunun farkına varan, bir an önce aşk hayatına zıplamak isteyen ve bazen de hayatın ona sunduğu karmaşık erotik olasılıkları keşfeden bir kadın olacak Eve.

Kaynak