Michiel Huisman (Game of Thrones, The Haunting of Hill House, Harley and the Davidsons), HBO Max’in yaklaşan draması The Flight Attendant‘ın erkek başrol oyuncusu oldu.

Kaynak


Mercedes Mason (Fear the Walking Dead, 666 Park Avenue, The Rookie), How to Get Away With Murder’ın 6. sezonunun 24 Ekim’de yayınlanacak 5. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Eliza Bennett (Sweet/Vicious, Broadchurch), The Conners’ın 2. sezonunun 15 Ekim’de yayınlanacak olan 4. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Ashley Reyes kadrolu oyuncu olarak; Herizen F. Guardiola (The Get Down) ise tekrar eden bir rolle American Gods’ın 3. sezon kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Avan Jogia (Tut, Now Apocalypse, Twisted), Dane DeHaan (In Treatment) ve Maika Monroe, Quibi’nin yaklaşan gerilim dizisi The Stranger‘ın kadrosuna katıldılar.

Veena Sud’ın yaratıcısı, senaristi, yönetmeni ve yapımcısı olduğu dizinin konusu kısaca şu şekilde lanse ediliyor:

Mütevazı bir genç kadın sürücü, gizemli bir Hollywood Tepesi yolcusu arabasına girince hayatının en kötü kabusunu yaşamaya başlar. Söz konusu yabancıyla 12 saatten fazla süren korkunç yolculuğu Los Angeles’ta ürkütücü bir kedi-fare oyununa dönüşür.

Kaynak