• NBC, 2021 sonbaharında çok dramalı, az komik olmayı tercih etti. En az 50 yıldan beri ilk kez sonbahar programına yarım saatlik bir komedi dahil etmedi. Yeni sezon onayı alan Kenan, Mr. Mayor ve Young Rock ile yeni komedileri American Auto ve Grand Crew, 2022’nin başlarında seyirciyle buluşacak. Sonbaharda komedilerin iyi performans gösteremediği, sezon ortasında iki komedi gecesi yapacaklarını söylemişler. Super Bowl ve 2022 Kış Olimpiyatları’nı da bunların tanıtımı için kullanılacaklarmış.
  • Brooklyn Nine-Nine’ın final sezonu, Ağustos’ta yaz olimpiyatlarının ardından prömiyerini yapacak. Eylül sonunda, 2021-22 sezonu açılmadan bitmiş olacak.
  • Kanalın en çok izlenen dizisi This is Us’ın final sezonu da sonbahar programında yer almıyor. Pearson’lara veda etmek zor olacağı için sezon ortasında başlatıp neredeyse kesintisiz bir şekilde 18 bölümlük sezonu ve diziyi tamamlayacakmış.
  • Her sene iki sezonu çıkan The Voice, gelecek sezon sadece sonbaharda olacak. İlkbaharda başka bir sezonu yayınlanmayacak.
  • Zoey’s Extraordinary Playlist, Manifest, Debris ve Good Girls’ün iptal-devam durumları yakında belli olacak.

Pazartesi
The Voice
ORDINARY JOE

Salı
The Voice
LA BREA
New Amsterdam

Çarşamba
Chicago Med
Chicago Fire
Chicago P.D.

Perşembe
LAW & ORDER: FOR THE DEFENSE
Law & Order: SVU
Law & Order: Organized Crime

Cuma
The Blacklist
Dateline NBC

Cumartesi
Drama Tekrarları
Dateline Weekend Mystery
SNL Vintage

Pazar
Football Night in America
NBC Sunday Night Football

Sezon ortası:
AGT: EXTREME, AMERICAN AUTO, AMERICAN SONG CONTEST, GRAND CREW, Kenan, Mr. Mayor, THE THING ABOUT PAM, This Is Us, Young Rock.

İptal Olanlar / Bitenler
Connecting, Superstore, World of Dance

Kaynak