Ashley Madekwe (Salem, Revenge, Secret Diary of a Call Girl, Bedlam), TNT’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Deadlier Than the Male‘in kadrosuna katıldı.

Madekwe, dizinin başrol oyuncularından Enrique Murciano‘nun karakteri Pete‘in genç eşi Lisa karakteri ile dizide yer alacak.

Amy Brenneman (The LeftoversPrivate Practice, Judging Amy), dizinin başrol oyuncularından biri oldu ayrıca.

Kaynak 1

Kaynak 2


Crashing’in (HBO) ilk sezonunda dizinin yazar kadrosunda görev yapan Jamie Lee, 2. sezonda oyuncu olarak da dizide yer alacak.

Lee, dizinin ana karakteri Pete‘e rehberlik eden yıldızı yükselen bir komedyen olan Ali Reissen karakteri ile dizide yer alacak.

Kaynak


Star’ın (FOX), ilk sezonunda 1 bölümde konuk oyuncu olarak yer alan Paris Jackson‘ın dizinin 2. sezonunda da yer alacağı öğrenildi. Çiçeği burnunda güzel oyuncu, Rachel Wells karakteri ile birden fazla bölümde boy gösterecek 2. sezonda.

Paris Jackson, ‘Pop’un Kralı’ lakaplı rahmetli Michael Jackson‘ın kızı.

Kaynak


Carlos Bernard (24, Scoundrels, Dallas), Supergirl’ün 3. sezonuna konuk olacak.

Bernard, Floriana Lima‘nın karakteri Maggie Sawyer‘ın kendisi gibi polis olan babası Oscar Rodas karakteri ile dizide karşımıza çıkacak.

Kaynak


Jack Griffo ve Kerri Medders

Jack Griffo ve Kerri Medders, Netflix’in yaklaşan lise komedisi Alexa & Katie‘nin kadrosuna katıldı.

Netflix’ten Nisan ayında 13 bölümlük onay alan Alexa & Katie, Alexa ve Katie isimli 2 en yakın arkadaşı merkezine alan bir çoklu kamera komedisi olacak. Heather Wordham, dizinin yaratıcısı olacak. Matthew Carlson, Wordham’a yapımcı olarak eşlik edecek.

Paris Berelc ve Isabel May

Alexa karakterine Paris Berelc, Katie karakterine Isabel May hayat verecek.

Eddie Shin, Jolie Jenkins ve Emery Kelly

Eddie Shin, Jolie Jenkins, Emery Kelly ve Tiffani Thiessen (White Collar, Beverly Hills, 90210, Saved by the Bell) de dizinin kadrosuna daha önce katılan diğer isimler.

Tiffani Thiessen

Kaynak 1234


Jeff Ward, tekrar eden bir rolle Marvel’s Agents Of S.H.I.E.L.D.‘in 5. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Aida Turturro (The Sopranos), tekrar eden bir rolle The Blacklist’in 5. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Dylan Baker (Damages, The Americans, Blindspot), Julian Morris (Pretty Little Liars, Hand of God, New Girl) ve Mark Stanley (Game of Thrones, Dickensian), Little Women‘ın kadrosuna katıldılar.

Dylan Baker

Julian Morris

Mark Stanley

Geçtiğimiz ay İrlanda’da çekimlerine başlanan, İngiltere’de BBC One, ABD’de PBS ekranlarında yayınlanacak olan 3 bölümlük mini dizi Little Women’ın 2018 yılı içerisinde izleyici ile buluşması bekleniyor.

1970 yılında çekilmiş bir mini dizi versiyonu daha bulunan hikaye, ABD’li yazar Louisa May Alcott‘ın kendi hayatından esinlenerek yazdığı aynı isimli romandan uyarlanıyor.

Dizinin kadrosuna daha önce katılan isimler Angela Lansbury, Emily Watson (Genius, Apple Tree Yard), Michael Gambon (Fearless, Fortitude), Maya Hawke, Willa Fitzgerald (Scream), Annes Elwy ve Kathryn Newton (Supernatural, Gary Unmarried, Big Little Lies) olmuştu.

Kaynak