Monica Barbaro (UnReal, Chicago Justice), Netflix’in komedi drama türündeki yaklaşan dizisi The Good Cop‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Ashley Tisdale (Hellcats, Clipped), MacGyver’ın 2. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Laurie Metcalf (Roseanne, The Big Bang Theory, The McCarthys), Supergirl’ün 3. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


James Tupper ve Anne Heche, yeniden aynı dizide buluşuyor. Tupper, Heche’in NBC’de başlayan yeni dizisi The Brave’e geliyor.

ABC’de 2006-2008 yılları arasında yayınlanan Men in Trees’te başrolü paylaşan ikili geçtiğimiz yıl Syfy draması Aftermath’te tekrar bir araya gelmiş ve evli bir çifti canlandırmıştı. Gerçek hayatta da hayat arkadaşı olan ikilinin 2009 yılında doğan Atlas isminde bir de oğulları var.

Kaynak


Kim Raver (Grey’s Anatomy, 24, Lipstick JungleThird Watch), Designated Survivor’ın 2. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Eric Winter (Witches of East End, GCB, Rosewood), tekrar eden bir rolle ABC’nin yeni dizisi The Good Doctor’ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Patti LaBelle ve Brandy Norwood, birden fazla bölümle Star’ın 2. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Dan Bucatinsky – Barry Bostwick – Matthew Letscher

Dan Bucatinsky (Scandal, 24: Legacy, Web Therapy), Barry Bostwick (Spin City, Still the King, Cougar Town), Matthew Letscher (The Carrie Diaries, Legends of Tomorrow, Eli Stone) ve Andy Favreau (Aquarius), Will & Grace‘in 9. sezonuna konuk olacaklar.

Andy Favreau

Kaynak


Benedict Wong (Marco Polo), Benjamin WadsworthLana CondorMaria Gabriela de FariaLuke TennieLiam James (The Family, The Killing) ve Michel Duval kadrolu oyuncu olarak; Henry Rollins (Sons of Anarchy), Taylor Hickson (Aftermath), Siobhan WilliamsJack GillettSean Depner ve Ryan Robbins ise deneme bölümüne konuk olup dizi onay alması halinde tekrar eden rollerle yer almak üzere Syfy’ın deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Deadly Class‘ın kadrosuna dahil oldu.

Kaynak

Benedict Wong

Liam James

Lana Condor

Maria Gabriela de Faria

Taylor Hickson

Ryan Robbins