India de Beaufort

India de Beaufort (Kevin (Probably) Saves the WorldBlood & Oil, One Tree Hill) ve Alex Quijano (Fresh Off the Boat), tekrar eden rollerle One Day At A Time’ın 3. sezon kadrosuna katıldılar.

India, gerçek hayattaki kocası Todd Grinnell‘in karakteri Schneider‘a kız arkadaş adayı bir karakter olacak olan Avery karakteri ile dizide karşımıza çıkacak.

Alex Quijano

Kaynak


Sandrine Holt (Hostages, The Art of More, MacGyver, House of Cards, 24), tekrar eden bir rolle Law & Order: SVU‘nun 20. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


The Marvelous Mrs. Maisel’ın ilk sezonunda 1 bölümde Sophie Lennon karakteri ile konuk oyuncu olarak izlediğimiz Jane Lynch‘in dizinin 2. sezonuna 2 bölümlüğüne konuk olacağı açıklandı.

Kaynak


Jonathan Sadowski (Young & Hungry), Lethal Weapon’ın 3. sezonuna konuk olacak.

Sadowski, dizinin yeni başrol oyuncusu Seann William Scott‘ın karakteri Wesley Cole‘ün eski kız arkadaşı ve çocuğunun annesi olan Natalie Flynn‘in (Maggie Lawson) yeni hayat arkadaşı olarak dizide karşımıza çıkacak.

Kaynak


Şarkıcı ve aktris Mary J. Blige, Scream’in 3. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Lindsey Kraft (Living Biblically, Grace and Frankie, Getting On), Bravo’nun yaklaşan antoloji suç draması Dirty John‘a konuk olacak.

Dizi ile ilgili daha önce çıkan haberler için tıklayın.

Kaynak