Danika Yarosh (Heroes Reborn, Shameless), Greenhouse Academy’nin 3. sezon kadrosuna katıldı.

Yarosh, dizinin ilk 2 sezonunda Grace Van Dien tarafından canlandırılan Brooke Osmond karakterine hayat vermek üzere kadroya dahil oldu.

Bilindiği üzere Grace Van Dien, NBC’nin 2018-2019 sezonunda başlayacak yeni dramaları arasında yer alan The Village’ın kadrolu oyuncularından biri olmuştu.

Kaynak


Dermot Mulroney (Shameless, Pure Genius, Crisis), birden fazla bölümle Station 19’in 2. sezonuna konuk olacak.

Mulroney, Alberto Frezza‘nın karakteri Ryan Tanner‘ın babasını canlandıracak dizide.

Kaynak


Man With A Plan’ın ilk 2 sezonunda Marcy karakterinde tekrar eden bir rolle izlediğimiz Kali Rocha, dizinin 3. sezonu için kadrolu oyuncu mertebesine yükseltildi.

Kaynak


Samantha Ware (Glee), Juan Castano, Keith Powers (Famous in Love, Faking It) ve Saamer Usmani, Netflix’in yaklaşan draması What/If‘in kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Jay R. Ferguson ( Living Biblically, The Real O’Neals, Mad Men), Edi Gathegi (StartUp, The Blacklist: Redemption, Proof) ve Brian Geraghty (The Alienist, Chicago P.D.), USA Network’ün deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Briarpatch‘ın erkek başrol oyuncuları oldular.

Ross Thomas‘ın aynı isimli romanından uyarlanacak olan gizem, gerilim ve suç ögelerini harmanlayacak olan dizinin senaryosunu Andy Greenwald kaleme alacak.

Dizinin açıklanan diğer başrol oyuncusu Rosario Dawson (Gemini Division, Jane the Virgin) olmuştu.

Rosario Dawson

Kaynak