Jessica Brown Findlay (Harlots, Jamaica Inn, Labyrinth), ilk olarak Syfy tarafından TV’ye uyarlanmak üzere çalışmalara başlanan, sonrasında 2019 yılı Şubat ayında USA Network’ten dizi onayı alan, bölüm başına maliyeti 10 milyon dolar olduğu dedikoduları dönen ve bunun da etkisiyle USA Network’te değil de NBC Universal’ın 2020 yılı içerisinde açılacak online dijital platformunda yayınlanacağı konuşulan Brave New World‘ün kadın başrol oyuncusu oldu.

Dizinin daha önce açıklanan iki başrol oyuncusu Alden Ehrenreich ve Harry Lloyd olmuştu.

Kaynak


Aneurin Barnard (The White Queen, Thirteen), Thomas M. Wright (Outsiders, The Bridge) ve Tallulah Haddon (Taboo, The Living and the Dead), National Geographic’in yaklaşan draması Barkskins‘in kadrosuna katıldılar.

Diziyle ilgili daha önce çıkan tüm haberler için tıklayın.

Kaynak


Stephanie Hsu (The Path) ve Cary Elwes (The Art of More), The Marvelous Mrs. Maisel’ın 3. sezon kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


AMC Şirketler Grubu‘nun AMC, Sundance TV, Sundance Now, IFC, WE TV ve BBC America ile beraber sahibi olduğu kanallardan biri olan ve internet üzerinden korku ve gerilim içerikli yayın yapan Shudder‘ın kısa metrajlı olmayan ilk orijinal dizisi olacak olan Creepshow, kadrosunu 3 oyuncuyla daha takviye etti: David Arquette (Cleaners, In Case of Emergency), Tricia Helfer (Lucifer, Ascension, Battlestar Galactica) ve Dana Gould (Stan Against Evil, Mob City).

Stephen King imzalı 1982 yapımı aynı isimli filmin TV’ye antoloji formatında bölümlük hikayeler olarak uyarlanacağı Creepshow’un kadrosuna daha önce katıldığı açıklanan 3 isim ise Adrienne Barbeau (Carnivàle, Maude), Giancarlo Esposito (Revolution, The Get Down, Better Call Saul) ve Tobin Bell olmuştu.

Korku temalı 6 bölümden oluşacak Creepshow’un ilk sezonu bu yılın sonlarında izleyiciyle buluşacak.

Kaynak