Demi Moore (GhostIndecent Proposal, Disclosure, The Joneses), Kylie Bunbury (Pitch, Tut, Under the Dome, Twisted), Joseph Morgan (The Originals, The Vampire Diaries), Hannah John-Kamen (Killjoys), Nina Sosanya (Killing Eve, Strike Back, Marcella) ve Sen Mitsuji (Origin), ilk olarak Syfy tarafından TV’ye uyarlanmak üzere çalışmalara başlanan, sonrasında 2019 yılı Şubat ayında USA Network’ten dizi onayı alan, bölüm başına maliyeti 10 milyon dolar olduğu dedikoduları dönen ve bunun da etkisiyle USA Network’te değil de NBC Universal’ın 2020 yılı içerisinde açılacak online dijital platformunda yayınlanacağı konuşulan Brave New World‘ün kadrosuna katıldılar.

Moore’un tekrar eden bir rolle, diğer 5 ismin ise kadrolu oyuncu olarak dizide yer alacakları açıklandı.

Kaynak 1

Kaynak 2


Mark-Paul Gosselaar (The Passage, Pitch, Franklin & Bash), ABC’nin 2019-2020 sezonunda başlayacak olan yeni dizileri arasında yer alan Mixed-ish‘in kadrosuna katıldı. Gosselar, Anders Holm‘ün yerine kadroya dahil oldu.

Kaynak


Jamie Neumann

Jamie Neumann (The Deuce, NOS4A2, The Looming Tower), Erica Tazel (The Good Fight, Justified) ve Mac Brandt (Kingdom, Valor), tekrar eden rollerle HBO’nun yaklaşan draması Lovecraft Country‘nin kadrosuna dahil oldular.

Kaynak