Arielle Kebbel (Midnight, Texas, Ballers, 90210, The Vampire Diaries), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Lincoln‘ün başrol oyuncularından biri oldu.

Kebbel, dizinin uyarlandığı 1999 yılı yapımı The Bone Collector filminde Angelina Jolie‘nin canlandırdığı Amelia karakterine hayat verecek dizide.

Kadroya katılan bir diğer isim de Courtney Grosbeck (Parenthood, Homeland) oldu. Grosbeck, Amelia karakterinin küçük kız kardeşi Rae karakterini canlandıracak dizide.

Courtney Grosbeck

Kaynak 1

Kaynak 2


FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Deputy‘de oyuncu değişikliği gerçekleşti. Jasmine Kaur kadrodan çıkartıldı ve yerine Arrow, Scream ve House of Lies dizilerinden anımsanabilecek Bex Taylor-Klaus dahil oldu.

Kaynak 1

Kaynak 2


Halston Sage (The Orville, Crisis), FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Prodigal Son‘ın kadrosuna katıldı.

Sage, Tom Payne‘in karakteri Malcolm Bright‘ın küçük kız kardeşi Ainsley‘ye hayat verecek dizide.

Kaynak


Kathleen Turner (CalifornicationThe War of the RosesRomancing the Stone), The Kominsky Method’un 2. sezon kadrosuna dahil oldu.

Turner, Michael Douglas‘ın karakteri Sandy Kominsky‘nin eski karısı Ruth Bederman karakterine hayat verecek dizide.

Seksenli yılların öne çıkan aktrislerinden biri olan Turner ile Douglas, Turner’a Golden Globe ödülü getiren 1984 yapımı Romancing the Stone filminde ve bu filmin devam filmi olan 1985 yapımı The Jewel of the Nile filminde başrolü paylaşmışlardı. İkilinin yolları 1989 yılında The War of the Roses filminde bir kez daha kesişmişti.

Kaynak


Elias Koteas (Chicago P.D., The Killing), Syfy’ın deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Cipher‘ın kadrosuna katıldı.

Koteas, Hal Berek isimli Texaslı bir çiftçiye hayat verecek dizide.

Kaynak


Deniz Akdeniz (Once Upon a Time), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan isimsiz komedi dizisinin kadrosuna katıldı.

Hannah Simone‘un geleneksel olmayan Hint ailesinden ilham alacak olan diziden ilk olarak şurada bahsetmiştik.

Akdeniz, Hannah‘nın erkek kardeşi Jack karakterini canlandıracak dizide.

Kaynak


Asha Kamali, tekrar eden bir rolle Star’ın 3. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


David DeSantos (The Rookie, SEAL Team), tekrar eden bir rolle Animal Kingdom’ın 4. sezon kadrosuna katıldı.

DeSantos, DEA ajanı Dennis Livengood karakterini canlandıracak dizide.

Kaynak


Gemma Allen, ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Nana‘nın kadrosuna katıldı.

Allen, ailenin küçük kızı Emily karakterini canlandıracak dizide.

Kaynak


Erica Tazel

Erica Tazel (Justified, The Good Fight), birden fazla bölümle Queen Sugar’ın 4. sezonuna konuk olacak.

Ayrıca dizinin 3. sezonunda tekrar eden bir rolle yer alan Walter Perez‘in 4. sezon için kadrolu oyuncu mertebesine yükseltildiği açıklandı.

Kaynak


Tamala Jones

Tamala Jones (Castle), Lochlyn Munro (Riverdale) ve Tony Curran (Defiance, Crazyhead), SEAL Team’in 2 Nisan’da yayınlanacak olan 16. bölümüne konuk olacaklar.

Lochlyn Munro

Tony Curran

Kaynak