Alyssa Milano

Alyssa Milano (Insatiable, Mistresses, Charmed), Lex Scott Davis (Training Day, The First Purge) ve Rob Yang (Succession) tekrar eden rollerle; Jimmy Tatro (The Guest Book, American Vandal, Modern Family), Daryl Hannah (Sense8, Kill Bill film serisi) ve O’Shea Jackson J.R. ise kadrolu oyuncu olarak Quibi’nin yaklaşan komedisi The Now‘ın kadrosuna katıldılar.

Lex Scott Davis

Jimmy Tatro

Daryl Hannah

Kaynak


Christina Wolfe (The Royals), Batwoman’ın kadrosuna dahil oldu. İlk olarak 17 Kasım’da yayınlanacak olan 7. bölümde karşımıza çıkacak olan Wolfe, Batman‘ın uşağı Alfred Pennyworth‘ün kızı Julia karakterini canlandıracak dizide.

Kaynak


Irene Choi

Irene Choi (Insatiable) ve Sharif Atkins (White Collar, ER), The Good Doctor’ın 3. sezonunun 25 Kasım’da yayınlanacak olan 9. bölümüne konuk olacaklar.

Sharif Atkins

Kaynak


Kelly McCormack (Killjoys, Letterkenny) ve Priscilla Delgado, Amazon’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi A League Of Their Own‘un kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Natasha Liu Bordizzo (The Society), Quibi’nin Christoph Waltz ve Liam Hemsworth’ü başrolde buluşturan yaklaşan isimsiz aksiyon dizisinin kadrosuna katıldı.

Kaynak