Sophia Bush

Sophia Bush (One Tree Hill, Chicago P.D., Partners) ve Pamela Adlon (Better Things, Californication, Lucky Louie), tekrar eden rollerle This Is Us’ın 4. sezon kadrosuna dahil oldular.

Pamela Adlon

Kaynak


Daniel Sunjata

Daniel Sunjata (Graceland, Notorious, Rescue Me), Isabel Arraiza (Pearson, The Oath) ve Scott Shepherd (Bluff City Law, The Young Pope, True Detective), Prodigal Son’ın 27 Ocak’ta yayınlanacak olan 12. bölümüne konuk olacaklar.

Isabel Arraiza

Scott Shepherd

Kaynak


Jessica Tuck

Jessica Tuck (True Blood, Saving Grace, Judging Amy), Wallace Langham (CSIThe Larry Sanders ShowVeronica’s Closet) ve Jaylen Moore (Six), The Resident’in 3. sezonunun 28 Ocak’ta yayınlanacak olan 14. bölümüne konuk olacaklar.

Wallace Langham

Jaylen Moore

Kaynak


Paola Nuñez

Paola Nuñez (The Purge, The Son) ve Josh Helman (Wayward Pines, Flesh and Bone, Mad Max: Fury Road), Deputy’nin 23 Ocak’ta yayınlanacak olan 4. bölümüne konuk olacaklar.

Josh Helman

Kaynak


NBC, Dwayne Johnson‘ın hayatından esinlenilerek kaleme alınacak olan Young Rock isimli komedi dizisi için dizi onayı verdi. Tek kamera yöntemiyle çekilecek olan dizi, Johnson’ın bir WWE yıldızından film yıldızına dönüşmeye başladığı yıllara odaklanacak. 11 bölümlük onay alan dizide Johnson, oyuncu ve yapımcı olarak yer alacak. Nahnatchka Khan ise senarist ve yapımcı olarak dizinin mutfağında yer alacak.

Kaynak