Rebecca Breeds (The Originals), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Clarice‘in başrol oyuncusu oldu.

Kaynak


Lyndsy Fonseca (Nikita, How I Met Your Mother, Desperate Housewives) ve Carra Patterson (The Arrangement), Disney+’ın yaklaşan draması Turner & Hooch‘un kadın başrol oyuncuları oldular.

Fonseca, Josh Peck’in karakteri Scott Turner‘ın kız kardeşi Laura karakteriyle karşımıza çıkacak dizide. Patterson ise bir federal polis olan Scott’ın ortağı Jessica karakterini canlandıracak.

Ayrıca Fonseca’nın tekrar eden bir rolle 9-1-1: Lone Star’ın kadrosuna dahil olduğu ve söz konusu dizide Liv Tyler’ın karakteri Michelle Blake‘in kız kardeşini canlandıracağı açıklandı.

Kaynak


James Purefoy

James Purefoy (Rome, Hap and Leonard, The Following), Edward Hogg (Taboo, Harlots, Dead Boss) ve Jessye Romeo (Curfew), Pennyworth’ün 2. sezon kadrosuna katıldılar.

Edward Hogg

Kaynak


Olivia Liang (Legacies), The CW’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Kung Fu isimli dizinin başrol oyuncusu oldu.

Kaynak


Rick Hoffman (Suits, Jake in Progress), tekrar eden bir rolle Billions’ın 5. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Jason Lee (My Name Is Earl, Memphis Beat, Almost Famous), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Valley Trash‘ın başrol oyuncusu oldu.

Tek kamera yöntemiyle çekilecek olan dizinin senaryosunu Niki Schwartz-Wright kaleme alacak. Wright, dizinin aynı zamanda yürütücüsü konumunda. Ona yapımcı koltuğunda Fresh Off the Boat ve Don’t Trust the B—- in Apartment 23 dizilerinin yaratıcısı Nahnatchka Khan eşlik edecek.

Dizi, Valley‘in derinliklerinde yaşayan, mavi yakalı, kavgacı bir aile olan Harman familyasını merkezine alacak. Ailenin 14 yaşındaki kızı Abby, Los Angeles’ta prestijli bir özel liseye kabul edilince ailemiz kendisini büyük bir kültür çatışmasının içerisinde buluyor. Geldikleri yerden ötürü Abby ve ailesiyle hiçbir şey yapmak istemeyen öğrencilerle ve velilerle dolu bir okul.

Lee, düşük ücretli, çalışkan bir avukat olan Cal karakterine hayat verecek dizide. Avukat ücreti ödemeye gücü yetmeyen insanlar için çalışan modern bir Atticus Finch olarak lanse ediliyor Cal karakteri. Güneyli, çekici, eşi Jules ve çocukları Abby ve Benji için için her şeyi yapan bir adam Cal Harman.

Kaynak