Natalie Zea (The Detour, Dirty Sexy Money, The Following), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi La Brea‘nın başrol oyuncularından biri oldu.

Zea, Michael Raymond-James‘in karakterinin ayrı düştüğü eşi Claire Wolcott karakterine hayat verecek dizide.

Kaynak


Ryan Phillippe (Shooter, Secrets and Lies, Damages), ABC’nin 2020-21 sezonu için dizi onayı verdiği The Big Sky isimli dramanın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Bella Heathcote (Strange Angel, The Man in the High Castle, Not Fade Away, Professor Marston & The Wonder Women), Netflix’in yaklaşan draması Pieces Of Her‘ün başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Branden Cook, Lincoln Younes (Grand Hotel, Love Child, Tangle) ve Ruby Cruz, The CW’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi The Lost Boys‘un başrol oyuncuları oldular.

1987 yapımı aynı isimli filmden uyarlanacak olan The Lost Boys, geçtiğimiz yıl da deneme bölümü onayı almış fakat dizi onayı almayı başaramamıştı. Projeye yeni bir kadroyla ileride bir şans daha verilmesine karar verilmişti.

Cook, geçtiğimiz yılın deneme bölümü mevsiminde Tyler Posey, filmde ise Jason Patric tarafından hayat verilen Michael karakterinin yeniden isimlendirilmiş versiyonu olan Garrett karakterini canlandıracak dizide.

Younes, geçtiğimiz yılın deneme bölümü mevsiminde Dakota Shapiro, filmde ise Kiefer Sutherland tarafından hayat verilen David karakterinin yeniden isimlendirilmiş versiyonu olan Benjamin karakterini canlandıracak dizide.

Cruz ise filmde Jami Gertz tarafından canlandırılan Star karakterine karşılık gelen, geçtiğimiz yılın deneme bölümü mevsiminde Medalion Rahimi‘nin Stella ismiyle hayat verdiği ve yeni isimlendirilmiş versiyonu Elsie olan karaktere hayat verecek dizide.

Bu sezon çok daha gösterişsiz bir kadro kurduğu gözlemlenen projeye bakalım bu yıl dizi onayı çıkacak mı?

Kaynak