Shanola Hampton (Shameless), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Night School‘un başrol oyuncusu oldu.

2018 yılı yapımı aynı isimli sinema filminden uyarlanacak olan dizinin senaryosunu Christopher Moynihan kaleme alacak. Ona yapımcı koltuğunda Kevin Hart, Will Packer, Malcolm D. Lee ve Sheila Duckworth eşlik edecek.

Dizi, akşam okuluna gidip lise diplomalarını almaya çalışan bir grup yetişkini merkezine alacak. Söz konusu grup üyeleri, beklenmedik şekilde bir bağ kuracaklar ve sınıf içerisinde ve dışarısında birbirlerine yardımcı olmaya başlayacaklar.

Hampton, filmde Tiffany Haddish tarafından canlandırılan sınıfın öğretmeni Carrie Dawes karakterine hayat verecek.

Kaynak


Katheryn Winnick (Vikings, Wu Assassins), ABC’nin 2020-21 sezonu için dizi onayı verdiği The Big Sky isimli dramanın başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Caleb Ruminer (Finding Carter), Angel Parker (Marvel’s Runaways, Trial & Error), Catherine Dent (The Shield, Agents of S.H.I.E.L.D., Gang Related), Veronica St. Clair ve Jag Bal (The Romeo Section), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi La Brea‘nın kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Molly Hagan (No Good Nick, iZombie, Law & Order: True Crime), The CW’nun 2020-2021 sezonu için dizi onayı verdiği Walker‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Tyrone Marshall Brown (Love Is_, Power), FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Blood Relative‘in kadrosuna katıldı.

Kaynak


Fred Hechinger, Amazon’un yaklaşan draması The Underground Railroad‘un kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Juliet Landau (Bosch, Buffy the Vampire Slayer, Angel), tekrar eden bir rolle Claws’ın 4. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Max Jenkins (Dead to Me, The Mysteries of Laura), Special’ın 2. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Gideon Glick (Devious Maids, The Detour), tekrar eden bir rolle The Other Two’nun 2. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Haley Joel Osment (Future Man) tekrar eden bir rolle; Jena Malone (Too Old to Die Young, Hatfields & McCoys, The Hunger Games film serisi) ve Clara Wong (The I-Land, Billions) ise kadrolu oyuncu olarak Goliath’ın 4. ve son sezonunun kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


Natalie Sharp (Hit the Road, BH90210), The Flash’ın 6. sezonunun 17 Mart’ta yayınlanacak olan 15. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Jewel Staite

Jewel Staite (Firefly, Stargate: Atlantis, The L.A. Complex), Victor Garber (Alias, Legends of Tomorrow, Eli Stone), Zach Smadu (Cardinal, The Expanse) ve Genelle Williams (Bitten, Warehouse 13, Remedy), Global’in dizi onayı verdiği Family Law isimli hukuk dramasının başrol oyuncuları oldular.

10 bölümlük onay alan ve çekimlerine 2 Mart’ta başlanacak olan dizinin yaratıcısı ve yürütücüsü Susin Nielsen.

Dizi, Vancouver’da bulunan, babalarına ait hukuk firmasında gönülsüz bir şekilde birlikte çalışan bir grup aile üyesini merkezine alacak.

Garber, ailenin babası Harry Svensson karakterine hayat verecek. Staite, Harry’nin iyileşmekte olan bir alkolik olan kızı Abigail ‘Abby’ Bianchi karakterini canlandıracak. Smadu, Abby’nin Abby ile birlikte çalışmaktan hiç haz etmeyen yarı erkek kardeşi Daniel Svensson karakteriyle karşımıza çıkacak dizide. Williams ise Abby’nin yarı kız kardeşi olan ve Harry’nin favori evladı olan Lucy Svensson karakterine hayat verecek.

Dizinin bu yılın sonlarında izleyiciyle buluşması planlanıyor.

Victor Garber

Zach Smadu

Genelle Williams

Kaynak