Adam Pally (Happy Endings, The Mindy Project, Making History) ve Sam Richardson‘ın (Detroiters, Veep) başrolde olduğu yeni YouTube Premium komedisi Champaign ILL, 12 Aralık 2018 tarihinde izleyici ile buluşuyor.

İlk sezonu 10 bölümden oluşacak olan komedi dizisi, başarılı bir rapçi olan arkadaşlarının spot ışıkları altındaki parlak yaşamından faydalanan 2 adamın söz konusu rapçi arkadaşlarının beklenmedik ölümü sonrası içine düştükleri durumu eğlenceli bir dille ekrana yansıtmaya çalışacak.

Dizinin yaratıcıları Jordan CahanDavid CaspeDaniel Libman ve Matthew Libman dörtlüsü. Mnelik Belilgne bu dörtlüye yazar masasında Jamie Tarses ise yapımcı koltuğunda eşlik ediyor.

Dizide Pally ve Richardson’a Jay Pharoah (White Famous), Curtis Armstrong (Supernatural, New Girl, Moonlighting), Keith David (Greenleaf, Enlisted, Future Man), Danielle Schneider (The Hotwives of Las Vegas, The Hotwives of OrlandoPlayers), Allyce Beasley (Moonlighting, Maniac) ve Neil Casey (Making History) gibi isimler eşlik edecek.

Bu da dizinin fragmanı: