Carrie-Anne Moss (Jessica Jones, Humans, Vegas, Matrix film serisi), Tell Me A Story’nin 2. sezon kadrosuna katıldı. Ayrıca ilk sezonun başrol oyuncularından biri olan Danielle Campbell‘ın 2. sezonda yeni bir rolle karşımıza çıkacağı açıklandı.

Güzel ve Çirkin, Uyuyan Güzel ve Sindirella masallarını tema edinecek olan 2. sezonda Moss’u 3 hikayeyi birbirine bağlayan karakter olacak olan Rebecca rolünde izleyeceğiz. Campbell ise Uyuyan Güzel hikayesinde karşımıza çıkacak.

Kaynak


Katherine Heigl (RoswellGrey’s AnatomySuitsKnocked Up), Netflix’in yaklaşan dizisi Firefly Lane‘in başrol oyuncusu oldu.

Kaynak


Tony Goldwyn (Chambers, Scandal), HBO’nun yaklaşan draması Lovecraft Country‘ye konuk olacak.

Kaynak


The Walking Dead’in daha önce şurada sözünü ettiğimiz yeni uzantı dizisinin ilk oyuncuları açıklandı: Alexa Mansour, Nicolas Cantu ve Hal Cumpston.

Mansour, iki merkez kadın karakterden birine hayat verecek dizide.

Kaynak


Daha önce FBI’ın uzantı dizisi FBI: Most Wanted‘ta kadrolu oyuncu olacağı açıklanan Alana De La Garza‘nın FBI: Most Wanted’ın birkaç bölümünde konuk oyuncu olarak yer alacağı ama FBI’da kadrolu oyuncu olarak boy göstereceği açıklandı.

Kaynak


Rory Cochrane (CSI: Miami), Shane Callahan (Outsiders), Craig Tate (Snowfall) ve Wavyy Jonez (Unsolved), Hulu’nun yaklaşan draması Reprisal‘ın kadrosuna katıldılar.

Kaynak