Lela Loren (Power, Gang Related), Altered Carbon’un 2. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Jessalyn Gilsig (Glee, Heroes, Vikings, Nip/Tuck), Grand Hotel’in 9 Eylül’de yayınlanacak olan sezon finaline konuk olacak.

Kaynak


The 100’ın 6. sezon finaline konuk olan Shelby Flannery‘nin dizinin 7. ve son sezonunda kadrolu oyuncu olarak yer alacağı açıklandı.

Kaynak


Andrene Ward-Hammond (Claws, Star) ve Ellen Tamaki (Charmed), tekrar eden rollerle Manifest’in 2. sezon kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


ITV, Brenda Blethyn (Vera) ve Jimmy Akingbola‘nın (In the Long Run, Living the Dream, Cheat, Arrow) başrolleri paylaşacağı Kate and Kolo isimli sitkom için 6 bölümlük dizi onayı verdi.

Senaryosunu Guy Jenkin ve Andy Hamilton‘ın beraber kaleme alacağı komedi dizisi canlı izleyici önünde çekilecek 2020 yılı başlarında ve yine 2020 yılı içerisinde izleyiciyle buluşacak. Hikaye, deniz kenarında bulunan geleneksel bir kafede geçecek. Dizinin konusu kısaca şu şekilde lanse ediliyor:

İhmal edilmiş bir sahil kasabasında eski moda bir kafe işleten işçi sınıfından yaşlı bir kadın olan Kate (Blethyn) ile iltica arayışı içerisinde olan Afrikalı bir doktor arasında (Akingbola) bazen değişiklik gösterse de güçlü bir arkadaşlık gelişiyor.

Kaynak


Beau Garrett (Girlfriends’ Guide to Divorce, The Good Doctor, Criminal Minds: Suspect Behavior), Netflix’in yaklaşan draması Firefly Lane‘in başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Netflix’in antoloji türündeki korku dizisi The Haunting of Hill House’da izlediğimiz Henry Thomas, dizinin 2020 yılı içerisinde izleyiciyle buluşması planlanan The Haunting of Bly Manor isimli 2. sezonunda yeni bir rolle kadroda yer alacak.

Kaynak


Ana Villafañe

Ana Villafañe ve Ian Duff, tekrar eden rollerle New Amsterdam‘ın 2. sezon kadrosuna katıldılar.

Ian Duff

Villafañe’in rolü sezona yayılan bir rol olacak ve Valentina Castro isimli bir onkolog olarak karşımıza çıkacak.

Kaynak